6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
TORTAMIA

Dostępne domeny: tortamia.pl
Cena: 2140.00 zł
Z włoskiego MOJE CIASTO. Nazwa TORTA MIA cechuje się lekkością i finezją, wnosi dużą dawkę optymizmu i kojarzy się z latem. Jest to najlepsza nazwa dla zakładów cukierniczych, ciastkarni, a także innych firm, które świadczą usługi gastronomiczne. TORTA MIA to nazwa o dużym potencjale, która może podbudować na rynku wartość oferowanego produktu.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

nazwa dla cukierni

Nazwa dla cukierni

nazwa dla lokalu

Nazwa dla lokalu

gastronomia

Gastronomia

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: