6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
VITANE

Dostępne domeny: vitane.pl
Cena: do negocjacji
Nazwa kojarząca się z witalnością, energią, dynamiką oraz ekspresją. Została opracowana z myślą o artykułach sportowych, lecz nada się również jako nazwa dla produktów takich jak świeże owoce, warzywa, rośliny czy też orzeźwiające soki owocowe i napoje. Może także znaleźć zastosowanie w działalności gospodarczej, oferującej usługi dietetyczne a także promujące zdrowy tryb życia. Ze względów prawnych, nazwa jest polecana dla suplementów diety oraz słodyczy i ciastek.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

dieta i sport

Dieta i sport

zdrowie i energia

Zdrowie i energia

zdrowe odżywianie

Zdrowe odżywianie

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: