6krokow.pl - Gotowe nazwy dla firm

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu

Gotowa nazwa dla firmy lub produktu:
VITINE

Dostępne domeny: vitine.pl
Cena: do negocjacji
Krótka, trzysylabowa nazwa o miłym brzmieniu. Nie ma jednoznacznego pochodzenia językowego (choć wydaje się pochodzić z języka łacińskiego) przez co jest uniwersalna i sprawdzi się w różnych gałęziach biznesu. Dla nas kojarzy się z energią, zdrowiem i nowoczesnością. Vitine będzie pasować do branży edukacji i zdrowia np. jako nazwa produktów dla domowego spa czy klubu fitness.
Gotowe nazwy dostarcza:   Partner

Dla kogo może być ta nazwa

nazwa dla sklepu

Nazwa dla sklepu

nazwa dla żywności

Nazwa dla żywności

nazwa dla klubu fitness

Nazwa dla klubu fitness

Wybierając tą nazwę otrzymujesz

Unikalną domenę

Każda nazwa ma zarejestrowaną polską domenę internetową (.pl). Niektóre nazwy mają także w ofercie dodatkowe domeny (.com, .eu).

Bezpieczną nazwę

Każda nazwa została opracowana w autorski sposób. Prawa do nazwy przekazujemy w formie pisemnej umowy, a domenę internetową w formie cesji.

Szybką obsługę

Formalności wraz z cesją domeny internetowej zajmują zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych.

Do wybranej nazwy zamów również logo. Dzięki temu otrzymasz 15% rabatu na nazwę i usługi prawne związane z jej rejestracją w Urzędzie Patentowym.

Bezpłatnie wykonamy dla Ciebie audyt prawny i sprawdzimy, czy w Twojej branży nazwa ta może uzyskać ochronę prawną. Jeśli będzie to zbyt ryzykowne, odradzimy zakup. Więcej o zastrzeganiu nazwy firmy możesz przeczytać tutaj: Dlaczego warto zastrzec znak towarowy?


Przydatne linki: