6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Kurs Adobe Photoshop CC - zaawansowany

Kurs Adobe Photoshop CC - zaawansowany
Cena: 129.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Projektowanie
Poziom trudności: Zaawansowany
Ocena:
4.9

Informacje na temat kursu:

Zaawansowany kurs Adobe Photoshop CC. Podnieś swoje kwalifikacje w zakresie projektowania grafiki i zdobądź nowe umiejętności.

Poziom zaawansowany, 80 wykładów, 1 materiał szkoleniowy.

Dla kogo jest ten kurs?

Znajomość technik pracy w praktyce jest niezbędna, jeżeli Twoim celem jest zostanie zawodowym grafikiem, ponieważ umożliwiają one tworzenie skomplikowanych projektów na zlecenie nawet najbardziej wymagających klientów. Właśnie w tym celu powstał kurs Adobe Photoshop CC dla zaawansowanych.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które znają funkcje programu na poziomie podstawowym i potrafią samodzielnie tworzyć proste projekty. Zaawansowane szkolenie pozwoli na coraz bardziej swobodne korzystanie z Photoshopa. Dzięki niemu będziesz w stanie realizować swoje pomysły i obrabiać już powstałe projekty bez żadnych ograniczeń.

Czego nauczysz się z kursu?

W ramach szkolenia zapoznasz się z 5 modułami ułożonymi tematycznie, które stopniowo przeprowadzają przez rozmaite kwestie związane z obróbką graficzną. Są to:

 • fotomontaż,
 • mockup,
 • gify i wideo,
 • automatyzacja,
 • dynamiczne komponenty.

Na wstępie zapoznasz się z technikami opracowywania fotomontaży. Krok po kroku dowiesz się w jaki sposób z kilku zdjęć stworzyć coś oryginalnego. Pokażemy Ci w jaki sposób wywołać wrażenie realistycznego oświetlenia, jak dobrać właściwe narzędzia do wycinania oraz usuwać ze zdjęcia elementy, których chcesz się pozbyć. Poznasz pojęcia takie jak maskowanie, szparowanie czy wypaczanie marionetkowe.

Mockup to pojęcie, które oznacza darmowy szablon. Dzięki niemu jesteś w stanie przygotować wizualizację projektu dla klienta w zaledwie kilka minut, zmieniając jedynie pliki źródłowe. Przy tworzeniu takich wizualizacji niezbędna jest również wiedza na temat tego jak używać filtrów, cieni, obiektów inteligentnych i wielu innych przydatnych funkcji. Tego wszystkiego dowiesz się podczas naszego szkolenia.

Dowiesz się także w jaki sposób stworzyć w Photoshopie animacje i edytować filmy. Pozwoli Ci to na poszerzenie zakresu Twoich umiejętności i wzbogaci portfolio, dzięki czemu będziesz zawsze o krok do przodu przed swoimi konkurentami. Nauczymy Cię jak wykonać animowany baner, edytować wideo oraz stworzyć animację poklatkową.

W trakcie kursu pokażemy Ci wiele możliwych działań optymalizacyjnych, na przykład w jaki sposób zautomatyzować część działań, które są powtarzalne i schematyczne w przypadku każdej obróbki zdjęć. Będzie to duża oszczędność czasu i włożonej pracy. Wyjaśnimy Ci na czym polega definiowanie własnych operacji, które są później realizowane w programie. Nauczysz się również przygotowywać panoramy i szybciej pracować na dużej ilości zdjęć.

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Kurs umożliwi Ci opanowanie wielu nowych metod pracy na gotowym materiale lub tworzonym od samego początku. Są to rzeczy niezwykle przydatne w pracy profesjonalnego grafika.

Umiejętności, które będziesz mógł uzyskać, to:

 • korzystanie z zaawansowanych narzędzi zaznaczania i wycinania,
 • wykorzystywanie narzędzi do usuwania niechcianych elementów i aberracji chromatycznej,
 • praca na obiektach inteligentnych i maskach,
 • przygotowywanie profesjonalnie wyglądających mockupów,
 • wykorzystywanie wypaczania marionetkowego,
 • dobieranie odpowiednich zdjęć do fotomontaży,
 • wykorzystywanie filtrów inteligentnych na warstwach wideo,
 • tworzenie animacji poklatkowych i zdjęć HDR.

Zobacz także inne kursy:

Przydatne linki: