6krokow.pl - Kursy online
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Podstawy inwestowania na giełdzie

Podstawy inwestowania na giełdzie
Cena: 149.00 zł
Strefa Kursów - partner
Kategoria kursu: Rozwój osobisty
Poziom trudności: Podstawowy
Ocena:
4.8

Informacje na temat kursu:

Jeżeli chciałeś zacząć inwestowanie na giełdzie ten kurs jest stworzony dla Ciebie. Zrozumiesz podstawowe działania giełdy i instrumentów inwestycyjnych. Dowiesz się jak inwestować rozważnie i zminimalizować ryzyko zwiększając swoje szanse na zysk.

Poziom podstawowy, 26 wykładów, 24 materiały szkoleniowe.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest idealny dla wszystkich którzy by chcieli zacząć inwestować i zarabiać na giełdzie. Jeżeli nie wiesz jak to wszystko działa i boisz się ryzyka, kurs pomoże Ci przezwyciężyć strach. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć czym jest Giełda Papierów Wartościowych i wybrać strategię odpowiednią, wybierz nasz kurs. Dowiesz się wszystkiego co powinien wiedzieć każdy początkujący inwestor, a wiedza jest poparta praktyką, omawiana na realnych przykładach z rynku.

Czego nauczysz się z kursu?

Wraz z kursem nauczysz się giełdy od podstaw. Dowiesz się jak działa Giełda Papierów Wartościowych i zrozumiesz jej mechanizmy. Dowiesz się sporo informacji o rynkach, instytucjach związanych z giełdą i instrumentach inwestycyjnych. Poznasz potrzebne fakty i dowiesz się, jakie mity są przekazywane na temat giełdy. Bardzo dużo wielu inwestorów traci na giełdzie, ty wraz z naszym kursem dowiesz się dlaczego tak się dzieje i unikniesz powtarzania błędów innych inwestorów. Odkryjesz wszystkie możliwości zarabiania na giełdzie i dowiesz się o niebezpieczeństwach i jak możesz ich uniknąć.

Żaden ciekawy kurs nie jest oparty na samej teorii, dlatego też będziemy działać dużo w praktyce. Zysk może przynieść tylko konkretne działanie. Nauczysz się funkcji rachunku maklerskiego, założysz konto inwestycyjne i będziesz wiedział jak się po nim poruszać. Realne giełdowe przykłady pomogą Ci w zrozumieniu czytania wykresów cenowych i jak zastosować analizę techniczną. Cała masa wskazówek, które są połączeniem wiedzy i doświadczenia pomogą Ci w zrozumieniu inwestycji na giełdzie.

Jedną z bardzo ważnych kryteriów dotyczących inwestowania na giełdzie jest właściwa interpretacja formacji cenowych. Ukształtowanie formacji i właściwa interpretacja pozwoli wyczuć Ci trendy, które dadzą wskazówki do podejmowania dobrych decyzji inwestycyjnych. Będziesz miał przewagę nad innymi inwestorami, którzy nie opanowali wykorzystywanie interpretacji. Szkolenie zawiera same przydatne informacje, które są wykorzystywane przez inwestorów i w ich ocenie są bardzo przydatne i opłacalne.

Kurs daje Ci niepowtarzalną szansę wykorzystania godzinnej konsultacji z ekspertem. Jeszcze bardziej zrozumiesz jak działa giełda i jak powinieneś się po niej poruszać. Będziesz mógł się spytać o dowolne kwestie jakie kiedykolwiek sprawiły Ci trudność, uzyskasz dodatkowe porady i wskazówki które są związane z ogbraną przez siebie strategią.

Program nauczania zawiera takie wykłady jak:

 • Wprowadzenie
 • Giełdowe ABC
 • Wprowadzenie do analizy technicznej
 • Praktyka rynkowa
 • Praca na rynku

Co zyskasz dzięki temu szkoleniu?

Dzięki temu szkoleniu nareszcie będziesz wiedział jak zminimalizować ryzyko podczas inwestowania, a praca z profesjonalnym kontem maklerskim okaże się prosta jak nigdy.

Nauczysz się oprócz tego:

 • jak zbudować i zarządzać portfelem inwestycyjnym
 • jak wykorzystać analizę techniczną do zwiększenia swojej efektywności na giełdzie
 • jak obsługiwać i poruszać się po platformie inwestycyjnych
 • zasad panujących na rynkach finansowych
 • wyboru strategii inwestowania
 • jak czytać indeksy giełdowe

Szkolenie jest idealne dla wszystkich, którzy chcieli spróbować swoich sił na giełdzie i szukają idealnego miejsca gdzie zdobyć potrzebną wiedzę.

Zobacz także inne kursy:

Podstawy inwestowania na giełdzie
Cena: 149.00 zł
4.8

Podstawy inwestowania na giełdzie

Cena:

Cena:

Cena:

Przydatne linki: