Jakie korzyści płyną z wykorzystania Talent Network?

Ostatnia aktualizacja: 2023-04-29  |  Średni czas czytania: 02:09
Artykuł reklamowy
Talent Network to nowa, rewolucyjna usługa przeznaczona dla firm działających w branży IT. Zamysłem tej innowacji jest stworzenie rozbudowanej sieci ekspertów z dziedziny IT, którzy mogą w elastyczny sposób zasilić szeregi naszych pracowników i wnieść powiew świeżości i wartość dodaną bez zbędnych formalności i wszystkich wyzwań, jakie niesie za sobą poszukiwanie takich osób w ramach rekrutacji. Jakie są podstawowe korzyści wynikające z rozpoczęcia współpracy w ramach Talent Network?
Jakie korzyści płyną z wykorzystania Talent Network?

Doświadczenie i profesjonalizm na żądanie

Pierwsza i najważniejsza korzyść, która dostrzegalna jest już po chwili zapoznania się z ofertą usługi Talent Network na Mindboxgroup.com to dostęp do niezwykle rozbudowanego repozytorium doświadczonych specjalistów IT, którzy specjalizują się w praktycznie każdym zagadnieniu związanym z branżą. 

Przy rozpoczęciu współpracy decydujemy o tym, jakich specjalistów nam brakuje, na jakich zasadach mają oni pracować przy naszym projekcie i jaki zakres usług będzie najlepszy. Mindbox, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu potwierdzonym przez realizację blisko 20 tysięcy projektów, zaproponuje nam rozwiązanie, które pozwoli firmie odnieść sukces, poprzez natychmiastowe rozpoczęcie prac nad projektem z merytoryczną pomocą członków sieci talentów.

Talent Network rozwija się w bardzo dynamicznym tempie, zatrudniając około 20 nowych specjalistów miesięcznie i wypełniając kompetencyjne luki, które w przyszłości mogą stanowić klucz do rozwiązania największych problemów w naszej firmie. 

Oszczędność czasu związana z poszukiwaniem idealnych kandydatów

Każda firma IT, która w ostatnich latach rekrutowała nowych ekspertów, doskonale wie, z jakim wyzwaniem wiąże się cały proces. Wprawdzie kandydatów na stanowiska w branży IT nie brakuje, jednak często są to osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z IT, które wymagają specjalnych szkoleń, kursów. Tacy kandydaci oczywiście są wartościowi, jednak nie zawsze wpasują się w nasze bieżące potrzeby.

Dlatego też procesy rekrutacyjne często przeciągają się na wiele tygodni, co hamuje cały zespół przed rozpoczęciem właściwej pracy nad projektem. Usługa Talent Network zapewnia natychmiastowy dostęp do szerokiego grona ekspertów władających takimi kompetencjami, które są nam w tym konkretnym przypadku najbardziej potrzebne.

Programiści aplikacji mobilnych? Administratorzy sieci? Project managerzy? A może eksperci chmurowi? Po nawiązaniu współpracy w ramach Talent Network szybko znajdziemy i zrekrutujemy takie osoby, które są nam akurat potrzebne - bez tygodni oczekiwania na przybycie tego jedynego specjalisty, który może natychmiast wprowadzić wartość dodaną do firmy.

Doświadczenie i profesjonalizm na żądanie

Redukcja kosztów nietrafionej rekrutacji

Czas to w procesie rekrutacyjnym jedno, ale nie zapominajmy także o kosztach. Koszty rekrutacji, koszty poniesione z tytułu wyszkolenia pracownika, a nawet koszty ukryte w postaci nietrafionych wyborów - to wszystko sprawia, że decyzja o otwieraniu kolejnej rekrutacji będzie coraz trudniejsza.

Talent Network to ukłon w stronę tych firm IT, które starają się znaleźć złoty środek pomiędzy kompetencjami i wysokimi kosztami zatrudnienia takich specjalistów. Redukcja kosztów to tylko jeden element związany z finansami. Kolejny to zysk wynikający ze znacznie szybszego tempa budowy nowego rozwiązania informatycznego, które jest zarządzane lub wspierane merytorycznie przez zespół zrekrutowany w ramach koncepcji Talent Network.

Elastyczna forma podjęcia współpracy z ekspertami 

Każda firma IT, realizująca mniejszy lub większy projekt musi borykać się z administracyjnymi wyzwaniami związanymi z utrzymaniem większej, lub mniejszej kadry specjalistów. I jeśli projekt trwa wiele miesięcy, to być może nie jest to ogromnym problemem, jednak w przypadku mniejszych, krótkoterminowych przedsięwzięć, zrekrutowanie dodatkowych, dobrze opłacanych ekspertów może być finansowym marnotrawstwem.

Również z tego powodu Mindbox i Talent Network jawi się jako doskonała alternatywa. To klient decyduje, na jak długo chce korzystać z merytorycznej wiedzy programistów, administratorów i innych specjalistów IT w ramach Talent Network. Daje to ogromną elastyczność i możliwość wykorzystania potencjału wielu osób o różnych, potrzebnych nam kompetencjach bez ryzyka, że po zakończeniu projektu będziemy musieli dalej finansować ich zatrudnienie. 

Dzięki tym korzyściom Talent Network - doceniana na całym świecie usługa już teraz w Polsce staje się niezwykle popularną alternatywą dla całej branży.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: