Nie tylko ogłoszenia, czyli jak zdobywać zlecenia w Internecie?

Ostatnia aktualizacja: 2019-06-24  |  Średni czas czytania: 01:36
Artykuł reklamowy
Pomimo dużego zapotrzebowania na rynku usług, wielu wykonawców wciąż szuka nowych sposobów na pozyskiwanie zleceń. Odpowiedzią na potrzeby fachowców jest Fixly.pl - serwis, który pozwala wybierać interesujące zapytania i łączy bezpośrednio ze zlecającymi.
Nie tylko ogłoszenia, czyli jak zdobywać zlecenia w Internecie?

Pomimo dużego zapotrzebowania na rynku usług, wielu wykonawców wciąż szuka nowych sposobów na pozyskiwanie zleceń. Dużą rolę odgrywa w tym Internet. Ogłoszenia w sieci to już niemal standard, a coraz więcej fachowców decyduje się również na założenie swojej strony internetowej. Sposobem na zwiększenie liczby zleceń jest również Fixly.pl, gdzie wykonawca sam wybiera, które zapytanie go interesuje.

Zdobywanie zleceń w branży usługowej

Regularne zdobywanie zleceń to podstawa sukcesu w branży usługowej. Polecenia od znajomych i dawnych klientów, ogłoszenia w gazetach, ulotki czy własna strona WWW - to popularne sposoby stosowane przez firmy oraz fachowców. Takie działania oznaczają jednak oczekiwanie na kontakt ze strony klienta. Kiedy już następuje, do dogrania pozostają terminy oraz zakres prac, który może nie pokrywać się z usługami wykonywanymi przez fachowca. Istnieje jednak sposób, by to wszystko odwrócić i samemu wybierać interesujące zlecenia, a przy tym korzystać z siły, jaką mają w branży polecenia. Taką możliwość oferuje serwis Fixly.pl.

Konto wykonawcy na Fixly

Fixly to serwis należący do tej samej grupy, co OLX, Otomoto czy Otodom. Na Fixly fachowiec otrzymuje informację o dostępnym zleceniu i sam decyduje, czy jest zainteresowany jego wykonaniem. To wygodny sposób na zdobywanie klientów dla wszystkich, którzy świadczą usługi związane z budową, remontami czy szeroko pojętymi pracami domowymi. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Fachowiec wybieraj jedną z 12 dostępnych kategorii, dzięki której Fixly wie, jakiego rodzaju zlecenia dostarczać. Zakres świadczonych usług oraz obszar działania można doprecyzować w ustawieniach swojego konta.

Stały dostęp do zleceń

Na jedno zlecenie odpowiedzieć może maksymalnie 5 wykonawców. To wystarczający wybór dla klienta, a z punktu widzenia fachowca większa szansa na zdobycie zlecenia - konkuruje tylko z 4 innymi wykonawcami. Aby nie przegapić żadnego zapytania warto pobrać aplikację mobilną Fixly, przeznaczoną dla fachowców. Klikając w powiadomienie na ekranie smartfona lub tabletu można szybko zapoznać się ze szczegółami zlecenia i podjąć decyzję o wysłaniu wizytówki.

Oceny kluczem do sukcesu

Za wykonanie zlecenia na Fixly fachowiec może otrzymać ocenę. To forma internetowych poleceń, które bardzo często decydują o tym, kogo wybierze zlecający. Duża liczba pozytywnych opinii pomaga w zdobywaniu kolejnych zleceń. Wykonawców, którzy posiadają odpowiednio dużo dobrych ocen Fixly bezpłatnie wyróżnia jako “Polecanych”, co jeszcze bardziej pomaga w budowaniu wizerunku sprawdzonego fachowca. Dodatkowo, specjalnie dla nowych wykonawców udostępniono możliwość dodawania ocen na profilu od dotychczasowych klientów. Wystarczy, że potwierdzą oni swoją tożsamość posiadając konto na Facebooku lub poprzez SMS. Dzięki temu już po rejestracji fachowiec może poprosić o opinie, budując swoje profesjonalne portfolio i zacząć zarabiać z Fixly.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: