Profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa

Ostatnia aktualizacja: 2023-05-11  |  Średni czas czytania: 02:40
Artykuł reklamowy
Niezależnie, czy prowadzimy małe, średnie czy potężne przedsiębiorstwo, mały lokalny biznes czy prężnie rozwijającą się firmę, niezwykle istotnym elementem sprawnego funkcjonowania każdego biznesu jest efektywna obsługa kadrowo-płacowa. Zdecydowana większość firm nie prowadzi procesów płacowych wewnętrznie, lecz powierza je firmom zewnętrznym, oferującym opiekę doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów ds. kadr i płac, a w niektórych przypadkach również dostęp platformy kadrowej online, pozwalającej na sprawdzenie wszelkich danych kadrowych poprzez zaledwie przez kilka kliknięć. Firmą zdecydowanie wyróżniającą się na rynku w zakresie tego rodzaju usług jest firma TribePerk, oferująca obsługę kadrowo-płacową w bardzo nowoczesnym wydaniu. Co stanowi o nowoczesności oferty TribePerk? Firma ta z jednej strony oferuje tradycyjną obsługę kadrowo-płacową i troszczy się w imieniu klienta o to by wszelkie procesy kadrowe odbywały się sprawnie i efektywnie, a z drugiej strony stworzyła swoją autorską platfromę online, która te procesy automatyzuje dzięki czemu klienci TribePerk oszczędzają każdego miesiąca olbrzymie ilości czasu spędzanego wcześniej na manualnie prowadzonych czynnościach kadrowych.
Profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa

· Obsługa kadrowo-płacowa - sprawne działanie każdej firmy

· Outsourcing kadr i płac - powierz zadanie specjalistom

· Obsługa kadrowa i płacowa z firmą TribePerk - wygoda i profesjonalizm

· Opieka doświadczonego specjalisty ds. kadr i płac

· Nowoczesna platforma kadrowa online TribePerk

Obsługa kadrowo-płacowa - sprawne działanie każdej firmy

Na czym polega obsługa kadrowo płacowa? Jednym z fundamentów sprawnego działania każdej firmy jest umiejętne prowadzenie kadr i płac, w tym także dbanie o właściwy przepływ informacji wewnątrz firmy czy też rzetelny dostęp pracowników do informacji na temat ich płac. Na usługi tego rodzaju składają się wszystkie procesy związane z naliczaniem wynagrodzeń czy też z prowadzeniem i zarządzaniem dokumentacją pracowniczą: prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie dokumentów dla nowo zatrudnionych jak i dla zwalnianych pracowników, czy też przygotowywanie i nadzorowanie umów cywilnoprawnych albo świadectw pracy. Jednak to nie wszystko, obsługa kadrowa to również kontakt z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w imieniu klienta, naliczanie wymiaru urlopów i kontrolowanie ich wykorzystania, nadzorowanie wszelkich świadczeń i składników wynagrodzeń, oraz wiele innych czynności, których jest zbyt dużo by wszystkie tutaj wymienić, a jednak o wszystkich trzeba pamiętać zajmując się kadrami w firmie. Zapewnienie płynności funkcjonowania tych procesów to obowiązek każdego pracodawcy i podstawa funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Outsourcing kadr i płac - powierz zadanie specjalistom

Warto pamiętać, że zarówno obsługa kadrowa, jak i obsługa płac związana jest tradycyjnie ze sporym nakładem pracy, środków i czasu poświęconego na bieżące naliczanie płac czy też prowadzenie i porządkowanie dokumentacji pracowniczej. Świetną alternatywą pozostaje outsourcing kadr i płac. To usługa polegająca na przejęciu kompletu czynności związanych z naliczaniem płac oraz z dokumentacją kadrową przez zewnętrzną firmę wybraną przez zleceniodawcę. Odpowiedni wybór usługodawcy, oferującego zautomatyzowany model współpracy pozwala zaoszczędzić nawet 60% czasu spędzanego na procesach kadrowych przez pracowników. Outsourcing procesów kadrowo-płacowych jest często również znacznie tańszy niż zatrudnienie specjalisty od płac i naliczanie płac wewnętrznie.

Obsługa kadrowa i płacowa z firmą TribePerk - wygoda i profesjonalizm

Firmą zdecydowanie wyróżniającą się na rynku outsourcingu kadr i płac jest wspomniana już wcześniej firma TribePerk. Działaność TribePerk skupia się na usprawnianiu wszystkich procesów kadrowo-płacowych, a równocześnie rzetelnym prowadzeniu całej dokumentacji pracowniczej, ściągając z firmy odpowiedzialności za kadry i płace, oraz umożliwiając dostęp 24/7 do wszystkich niezbędnych danych kadrowych, a tym samym pomagając w oszczędzaniu czasu i pieniędzy klienta. Do tej pory właściciele firm w ramach procesów kadrowo-płacowych korzystali z szeregu programów, które wymagały opłacania subskrypcji. TribePerk zastępuje te aplikacje jedną platformą, która łączy w sobie funkcje wielu różnych aplikacji kadrowych. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas spędzany na procesach kadrowych, a równocześnie mieć dostęp do wszystkich danych kadrowych w jednym miejscu powierz obsługę kadrowo-płacową profesjonalistom z TribePerk. Przedsiębiorcy korzystający z pomocy TribePerk chwalą sobie łatwość obsługi platformy oraz szybki dostęp do transparentnych danych.

Opieka doświadczonego specjalisty ds. kadr i płac

Dla każdego klienta oddelegowany jest wykwalifikowany opiekun, doświadczony specjalista ds. kadr i płac. Odpowiada on za naliczanie wynagrodzeń, załatwia sprawy pracownicze firmy z ZUS i urzędem skarbowym, przygotowuje pełną dokumentację dla nowych pracowników, sporządza deklaracje podatkowe, słowem - holistycznie dba o kompleksową obsługę kadrowo-płacową, zawsze terminowo wywiązując się z powierzonych zadań. Jeżeli przygotowywanie umów cywilnoprawnych i list płac spędza Ci sen z powiek, podobnie jak rozliczanie urlopów Twojej kadry - wybierz TribePerk. Obsługa kadr stanie się znacznie prostsza.

Nowoczesna platforma kadrowa online z TribePerk

TribePerk pozwala również zastąpić liczne programy wymagające subskrypcji jedną platformą kadrową online. Dzięki niej uzyskujesz dostęp do wszystkich danych kadrowo-płacowych w jednym miejscu. Pracownicy zaś mogą błyskawicznie i wygodnie składać wnioski urlopowe, raportować czas pracy, a nawet sprawdzać swoje paski płacowe. Czytelne raporty, które pojawiają się na platformie, pozwalają pracodawcy kontrolować nieobecności pracowników, czas pracy czy też wynagrodzenia i inne dane płacowe.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: