Projekty domów z gabinetem na parterze - świetny wybór na własny biznes w domu!

Ostatnia aktualizacja: 2022-06-10  |  Średni czas czytania: 02:12
Artykuł reklamowy
Gabinet na parterze domu docenia coraz więcej Przedsiębiorców. Komfortowe warunki pracy w zaciszu domowym to idealne rozwiązanie na współczesne czasy. Projekty domów oferujące to rozwiązanie cieszą się ogromną popularnością i przekonują do rozpoczęcia przygody z budowaniem własnego domu, w którym z łatwością można połączyć życie prywatne z zawodowym.
Projekty domów z gabinetem na parterze - świetny wybór na własny biznes w domu!

Zalety domów z gabinetem

Czas pandemii spowodował zmianę oczekiwań wielu przedsiębiorców. Przestrzeń domowa stała się dla wielu osób także biurem, w którym spędzają znaczną część dnia. Spełnienie wymogów stawianych nowej, roboczej przestrzeni domu, przełożyło się na powstanie wielu ciekawych propozycji projektowych, w których wygospodarowano miejsce na wygodne biuro.

Projekty domów jednorodzinnych z funkcjonalnym, dobrze zlokalizowanym i komfortowym gabinetem, są obecnie chętnie wybieranym rozwiązaniem. Dodatkowa przestrzeń na parterze oferuje spore możliwości aranżacyjne. Odpowiedni projekt z gabinetem można również przystosować do potrzeb prowadzenia działalności gospodarczej, a praca z domu pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze przeznaczane na dojazdy.

Gabinet przy wejściu, a może od strony ogrodu?

Wybierając projekt domu z gabinetem przy wejściu z kolekcji ARCHON+ można prowadzić w domu działalność gospodarczą, nie naruszając prywatności domowników. Zdecydowane oddzielenie strefy zawodowej od reszty domu to ważny element w kontekście codziennego funkcjonowania rodziny. W projektach tego typu pokój może być płynnie skomunikowany z wiatrołapem, co ułatwi prowadzenie w domu niewielkiej firmy, np. biura księgowego i pozwoli dobrze dostosować przestrzeń domu do potrzeb prowadzonej działalności. Dodatkowy pokój można zaprojektować także w głębi parteru, wówczas będzie oferował warunki sprzyjające pracy naukowej, a także znakomicie sprawdzi się jako kameralny pokój gościnny, któremu atrakcyjności może dodać bezpośrednie połączenie z ogrodem.

Zobacz wybrane projekty domów z gabinetem

Projekt domu z gabinetem

Dom w wisteriach 8” jest małym i ekonomicznym w realizacji projektem na działki z wejściem od południa. Ten prosty w budowie dom bez garażu urzeka pięknym, narożnym przeszkleniem przy strefie wejściowej. Nowoczesny styl wykończenia idealnie komponuje się z drewnianą, ażurową pergolą, będącą atrakcyjną ozdobą przydomowego tarasu. Na parterze zaplanowano przestronną strefę dzienną oraz dodatkowy, dobrze doświetlony pokój z widokiem na ogród, który idealnie sprawdzi się w roli domowego gabinetu. Pomieści zarówno szafy z dokumentami, jak i eleganckie biurko z wygodnym krzesłem.

Projekt domu z gabinetem

Dom w renklodach 15 (G2)” jest atrakcyjną parterówką z dwustanowiskowym garażem i dużymi przeszkleniami, podkreślającymi nowoczesny charakter bryły. W projekcie przewidziano klimatyczny taras częściowo usytuowany w podcieniu, z którego można wejść do sypialni rodziców i salonu. Zaprojektowany w części prywatnej, ale najbliżej holu, dodatkowy pokój idealnie nadaje się na domowy gabinet. Zapewnia komfortowe warunki pracy zdalnej, która wymaga ciszy i skupienia.

Projekt domu z gabinetem

Dom w faceliach” to projekt domu o powierzchni zabudowy do 70 m² z poddaszem użytkowym i dwuspadowym dachem. Elegancka elewacja z dużymi przeszkleniami i drewnianą pergolą nad tarasem sprawiają, że dom wygląda bardzo atrakcyjnie. Zaprojektowany na parterze dodatkowy pokój to wymarzone miejsce na gabinet. Usytuowany od frontu, w pobliżu strefy wejściowej, oferuje wygodną przestrzeń do pracy i przyjmowania interesantów. W gabinecie przewidziano miejsce na firmowe archiwum, biurko oraz fotel lub małą sofę.

Projekt domu z gabinetem

Willa Miranda 11 (G2)” jest nowoczesnym, przestronnym i reprezentacyjnym domem piętrowym z rozbudowanym programem użytkowym. Okazałą strefę dzienną tworzy salon z wyjściem na taras i funkcjonalna kuchnia z jadalnią. Na parterze zaprojektowano także dodatkowy pokój z miejscem do pracy i odpoczynku w postaci komfortowego gabinetu do swobodnej aranżacji według indywidualnych gustów i potrzeb. Układ funkcjonalny budynku i jego efektowny wygląd sprawiają, że spełni on wymagania nawet najbardziej wymagających Inwestorów.

Projekt domu z gabinetem

Dom w Szyszkowcach 7” to budynek o nowoczesnej bryle z poddaszem użytkowym i dużymi przeszkleniami. W projekcie przewidziano aż sześć pokoi, z czego cztery tworzą komfortową strefę nocną. Atutem domu jest dostępny z holu dodatkowy pokój idealnie nadający się na domowy gabinet. Usytuowany w części frontowej budynku doskonale sprawdzi się jako miejsce do pracy zdalnej lub gabinet dla specjalisty.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: