Zaczynasz z biznesem online? Skorzystaj ze wsparcia eksperta w rozmowie sam na sam

Ostatnia aktualizacja: 2021-03-18  |  Średni czas czytania: 01:11
Artykuł reklamowy
Zapewne każdy z początkujących w biznesie zna ten ból, gdy w jego głowie rodzi się idea, ale i poczucie, że nie da się rady samodzielnie pociągnąć tego wózka. Często zdarza się też działać po omacku, szukając pomocy na blogach pseudoeksperckich, które tylko odsyłają od oczywistych odpowiedzi. Jest jednak rozwiązanie: klawo.io - nowa polska platforma mentoringowa online, na której można znaleźć wsparcie autorytetów i skonsultować swój pomysł na biznes online.
Zaczynasz z biznesem online? Skorzystaj ze wsparcia eksperta w rozmowie sam na sam

Pierwsza w polsce platforma mentoringowa online

klawo.io to profesjonalna platforma skupiająca ekspertów w swojej dziedzinie, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją fachową wiedzą. Została stworzona z myślą o przyszłych i obecnych założycielach startupów, którzy pragną zweryfikować swoje koncepcje, ale i na poważnie myślą o skalowaniu, modelu biznesowym, czy pivocie. klawo.io jest także dedykowana twórcom treści, blogerom i projektantom, którym nie brak pomysłów, lecz monetyzacji działań i wymiernego sukcesu. Wszystko po to, by kreatywne umysły znalazły inspiracje, ale i merytoryczne wskazówki, które realnie wesprą ich w podejmowaniu kolejnych przedsiębiorczych kroków.

W klawo każdy założyciel biznesu online może przeprowadzić prawdziwy brainstorming swoich idei podczas wideokonsultacji z wybranym ekspertem i zderzyć swoją teorię z ugruntowaną wiedzą praktyka. Dzięki klawo.io zyskuje tym samym specjalistyczną i skondensowaną dawkę informacji klasy premium i to podczas zupełnie prywatnej rozmowy w cztery oczu z konkretnym ekspertem z interesującej go branży. Prawdziwi wyjadacze tematu na prywatnym webinarze. 

Eksperci online – kogo spotkasz w klawo?

Dziś trendy wyznaczają social media i wizualny przekaz. Zatem w klawo nie zabraknie product designerów, specjalistów od UX czy marketingu, ale i najlepszych autorów podcastów, youtuberów, blogerów i influencerów. Równie mocną drużynę stanowią spece od SEO i SEM, bez których dziś już nikt nie wyobraża sobie profesjonalnego wizerunku marki. W klawo można odbyć też rozmowę z autorytetami z zakresu prawa, czy business developmentu, którzy mogą otworzyć oczy na istotne aspekty funkcjonowania biznesu. Cenną opcją jest możliwość odbycia rozmowy z twórcami startupów, którzy chętnie podzielą się swoimi unikalnymi doświadczeniami.

Podsumowując: pogłębiaj wiedzę, inspiruj się, rób swoje i działaj! 

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: