Sposób na łatwe zarządzanie plikami produktowymi

Ostatnia aktualizacja: 2019-06-12  |  Średni czas czytania: 01:09
Artykuł reklamowy
Zarządzanie plikami produktowymi to wyzwanie, przed którym stoi każdy właściciel sklepu internetowego chcący promować swoje produkty za pośrednictwem wielu kanałów marketingowych. Takie działanie wiąże się z koniecznością konwersji ich do określonych formatów. Istnieje jednak narzędzie, które ułatwia realizację tego celu.
Sposób na łatwe zarządzanie plikami produktowymi

Feed produktowy to baza produktów oferowanych przez sklep zamknięta w jednym pliku. Platformy takie jak np. Ceneo, Domodi, czy Google Shopping (PLA) wymagają jednak innego formatowania. Z myślą o konwersji plików powstał program Feedink, który w prosty i intuicyjny sposób pozwala zarządzać plikami produktowymi.

Jak działa Feedink?

Feedink umożliwia konwersję formatów XML, CSV, CRAWLING, oraz API na dopasowane do wykorzystania na platformach takich jak np. Facebook, Google, Domodi czy, Ceneo. To jeden system, który umożliwia zarządzanie wieloma plikami produktowymi.

System pozwala również tworzyć pliki produktowe dopasowane do setek zintegrowanych partnerów oraz modyfikować ich zawartość, tak aby sklep udostępniał to, co chce w dowolnym czasie. Pomaga także w optymalizacji udostępnianych produktów na podstawie Google Analytics oraz w dbaniu o jakość danych.

Trzymaj rękę na pulsie

Feedink zwiększa konwersję sklepu, co w konsekwencji  sprawia, że jego reklama produktowa staje się skuteczniejsza. Narzędzie to może, więc realnie przyczynić się do wzrostu sprzedaży.

Ułatwienie zarządzania plikami produktowymi to także oszczędność czasu, który przeznaczyć można na inne działania marketingowe. Odciąża zarówno pracowników zarządzających feedami sklepu, jak i specjalistów IT, którzy nierzadko muszą rozwiązywać generowane przez nie problemy.

Udostępniaj to, co chcesz bez ograniczeń

Feedink daje możliwość promowania swoich produktów w wybranych kanałach marketingowych spośród setek zintegrowanych partnerów. Sprawia, że jednym kliknięciem można stworzyć plik produktowy dopasowany do każdego z nich.

Dodatkowo twórcy systemu oferują opcję bezpłatnej integracji z kanałami spoza głównej listy. Dzięki temu sklep otrzymuje możliwość udostępniania wybranych produktów w dowolnych miejscach takich jak sieci afiliacyjne, porównywarki internetowe, wyszukiwarki, kanały remarketingowe, oraz w wielu innych. Właśnie, dlatego system Feedink jest coraz powszechniej wykorzystywany przez przedstawicieli branży e-commerce, którzy dostrzegają w nim okazję na wzrost sprzedaży, oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: