Towar do hurtowni w dobrej cenie - jak go znaleźć?

Ostatnia aktualizacja: 2021-10-21  |  Średni czas czytania: 02:06
Artykuł reklamowy
Czy Twoja firma szuka unikalnego towaru do własnego sklepu lub hurtowni? Towar, który można nabyć bezpiecznie po świetnych cenach? Towar, który jest dostępny na najlepszych warunkach, niezależnie od rodzaju, i który pochodzi dosłownie z całego świata? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to zapoznaj się z renomowaną platformą handlu hurtowego Merkandi.
Towar do hurtowni w dobrej cenie - jak go znaleźć?

Merkandi - dziś właśnie tutaj zaopatrują się hurtownie

Jeżeli chodzi o oferty hurtowe - merkandi.pl może okazać się znakomitym miejscem do nawiązania takiej transakcji. Platforma Merkandi jest przedsięwzięciem międzynarodowym, na rynku polskim gości od 2008 roku. Tutaj w jednym miejscu skupiają się hurtownicy i dystrybutorzy ze 150 krajów świata, także spoza obszaru ekonomicznego Unii Europejskiej. W ramach platformy masz nie tylko możliwość zakupu dowolnego rodzaju towaru w ilościach hurtowych, i to nawet z bardzo egzotycznych krajów (produkty sprzedawane hurtowo na Merkandi właśnie dlatego są unikalne, gdyż pochodzą czasem z odległych części świata i są niedostępne nigdzie indziej). Masz także możliwość wystawienia oferty, która automatycznie zostanie przetłumaczona na 20 języków świata, a więc zasięg jaki osiągnie firma współpracująca z Merkandi jest nieporównanie większy (prawdziwie światowy) niż w przypadku jakiegokolwiek innego rozwiązania.

Dlaczego oferty hurtowe Merkandi są tak atrakcyjne?

Towar dostępny na platformie Merkandi jest jedyny w swoim rodzaju. Jego pochodzenie jest sprawdzane a platforma zwiększa bezpieczeństwo transakcji, czynności kupna i sprzedaży, ponieważ przystąpić do niej mogą wyłącznie transparentne i zweryfikowane podmioty. Ponadto: towar jest “zbierany” z zamykanych sklepów, czasem są to końcówki kolekcji, czasem wielkie wyprzedaże “dużych graczy” na rynku, kiedy indziej towar trafia do Merkandi po zajęciach komorniczych, itd. - produkty przy tym są unikalne, ponieważ dzięki Merkandi możemy skontaktować się ze sprzedającym np. stocki AGD, który ma swoją siedzibę w Hiszpanii albo z hurtownikiem etui na laptopy w USA. Atrakcyjność i opłacalność jest zapewniona także przez to, że towar jest często nawet o 90% tańszy niż w regularnej sprzedaży.

Czego poważny przedsiębiorca może spodziewać się po Merkandi?

Innym ważnym aspektem funkcjonowania całego przedsięwzięcia jest nie tylko wymiana handlowa, ale oddana w Twoje ręce możliwość swobodnego nawiązywania kontaktów z dystrybutorami i hurtowniami z całego świata, nawet takimi, które nie funkcjonują w Internecie. Po założeniu konta (niewielkie, roczne opłaty za subskrypcję) otrzymujesz całą, rozległą bazę teleadresową, więc Twoja firma może się kontaktować z podmiotami z całego świata i wchodzić z nimi w relacje biznesowe oraz nawiązania stałej współpracy z wyjątkowymi kontrahentami na długi czas. To oczywiście wielka szansa na rozwój dla każdej hurtowni, każdego sklepu.

Zasady działania Merkandi

Merkandi to wielka platforma handlu hurtowego typu B2B. Możesz liczyć na fachową obsługę a nawet na osobistych asystentów podczas korzystania z niej. Wszystko, co dobre, zaczyna się zaraz po założeniu konta (konta występują w rodzajach Standard i Premium). Merkandi kieruje swoje usługi głównie do eksporterów i importerów. Umożliwia dostęp do obszernych katalogów produktów z całego świata, a także niezwykle ułatwia nawiązywanie współpracy z innymi firmami. Po opłaceniu niewielkiego, rocznego abonamentu możesz w platformie zamieścić tyle ogłoszeń ile chcesz, możesz zakupić towar w dowolnych ilościach.

Wolny handel z Merkandi w epoce cyfrowej

Platforma Merkandi jest dzieckiem rewolucji informatycznej i wykorzystuje zaawansowane systemy służące wolnemu handlowi w przestrzeni globalnej. To urzeczywistnienie idei handlu bez granic, wolnej i nieskrępowanej wymiany dóbr wszelkiego rodzaju. Platforma posiada już prawie 80 000 zarejestrowanych użytkowników, więc nie jest to start-up, któremu może się uda przebić z ofertą na rynku lub nie. To zaufana i ceniona firma, jedna z tych, które wydatnie pomagają rozwinąć Twój biznes w sposób absolutnie profesjonalny i fachowy.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: