Zalety leasingu samochodu dla firmy

Ostatnia aktualizacja: 2022-11-28  |  Średni czas czytania: 01:30
Artykuł reklamowy
Leasing samochodu to szczególnie dogodna forma finansowania auta w firmie. Pozwala uzyskać szereg korzyści finansowych, korzystać z nowoczesnych samochodów, a jednocześnie nie wymaga angażowania dużych środków własnych. Ta ostatnia zaleta dotyczy zwłaszcza skrojonej na miarę oferty leasingu, jaka dostępna jest w Volkswagen Financial Services.
Zalety leasingu samochodu dla firmy

Korzystanie z samochodu firmowego to wygodne i dogodne rozwiązanie. Z jednej strony umożliwia jazdę nowoczesnym samochodem bez konieczności angażowania dużych środków lub brania kredytu na jego zakup, z drugiej przynosi korzyści dzięki możliwości wliczania opłat związanych z umową leasingową oraz eksploatacją pojazdu w koszty firmy. Nic dziwnego, że w przypadku aut firmowych jest to dominujący na rynku sposób finansowania.

Wśród dostępnych na rynku ofert leasingowych szczególną atrakcyjnością wyróżnia się leasing od VW FS. Przede wszystkim pozwala na wybór samochodu idealnie dopasowanego do naszych potrzeb, bowiem w ofercie jest kilkadziesiąt modeli aut marek Grupy Volkswagen: Audi, Cupra, Seat, Skoda i Volkswagen. Ponadto daje duże możliwości zindywidualizowania oferty finansowej poprzez wybór poszczególnych parametrów umowy, jak wysokość opłaty wstępnej, czas trwania umowy, roczny limit kilometrów. Dostępne są również różne formy zakończenia umowy.

Aby najlepiej zapoznać się ze szczegółową ofertą, warto sprawdzić kalkulator leasingu samochodu dostępny na stronie internetowej Kalkulator.vwbank.pl. Pozwala on w niezwykle intuicyjny sposób ustawić poszczególne parametry umowy, by poznać wysokość miesięcznej raty w danej konfiguracji. Co więcej kalkulator leasingu samochodu VW FS umożliwia łatwe dokonywanie porównań opcji finansowania różnych modeli lub nawet różnych wariantów umowy dla tego samego modelu samochodu.

Szczególnym wyróżnikiem oferty VW FS jest możliwość uzyskania bardzo atrakcyjnej raty za korzystanie z zupełnie nowego samochodu. Jak to możliwe? Wszystko dzięki ofercie leasing JAK ABONAMENT, która swoją konstrukcją przypomina nieco wynajem długoterminowy. Jest ona tak przygotowana, by miesięczna opłata pokrywała jedynie przewidywaną utratę wartości auta. Tym samym przez okres trwania umowy nie spłacamy całej ceny początkowej, a jedynie jej część, co pozwala uzyskać niską ratę. Można ją jeszcze dodatkowo zmniejszyć, stosując opłatę początkową (nawet do 30% wartości pojazdu). To nieco inne rozwiązanie niż leasing KLASYCZNY, w którym najczęściej dążymy do tego, by przez czas trwania umowy sfinansować jak największą część wartości pojazdu, a następnie wykupić go za symboliczną kwotę.

W ofercie leasing JAK ABONAMENT po zakończeniu trwania umowy również istnieje możliwość wykupu samochodu, jednak wówczas koszt wykupu będzie wyższy niż w przypadku leasingu klasycznego z niskim wykupem. Dlatego klienci chętnie decydują się na zwrot pojazdu po upływie okresu finansowania. Pozwala to zaoszczędzić czas i uniknąć problemów ze sprzedażą używanego pojazdu. Jednocześnie umożliwia skorzystanie z nowej oferty leasingu JAK ABONAMENT, by znów cieszyć się jazdą samochodem prosto z salonu i ciągle odnosić korzyści podatkowe w firmie.

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do  Urzędu Pracy  ›

Oceń ten artykuł:


Zobacz także artykuły podobne:

Gotowe biznesplany

Gotowe biznesplany

Planujesz założyć firmę?
Kup przykładowy biznesplan!

Cena już od: 29 zł

Zobacz listę biznesplanów  ›

lub

Zleć napisanie wniosku do   Urzędu Pracy  ›

Przydatne linki: