Gotowy, przykładowy biznesplan: AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
AGENCJA UBEZPIECZENIOWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99,00 zł
PKD główne: 64.99.Z - Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych,
66.19.Z - Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych,
66.21.Z - Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat,
66.29.Z - Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Każdy z nas powinien być ubezpieczony, czy to z pracy, uczelni czy na własną rękę. Nigdy nie mamy pewności co może się stać, dlatego popyt na ubezpieczenia nigdy się nie skończy. Warto mieć ubezpieczenie w czasie gdy jedziemy na wakacje, koszty hospitalizacji poza granicami kraju, bez stosownego ubezpieczenia są bardzo wysokie. Gdy złamiemy na przykład nogę ubezpieczenie pokryje to ewentualne koszty leczenia. Dlatego też potrzebujemy odpowiednich osób którzy pomogą nam z ubezpieczeniami.


Jeżeli chciałbyś założyć swoją agencję ubezpieczeniowa, możesz postarac się o uzyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy. Posiadanie biznesplanu przybliży Cię do tego celu. Jeżeli nie wiesz jak napisać stosowny biznesplan, warto abyś skorzystał z naszego gotowego wzoru biznesplanu. Spełnia on wszelkie wymogi Urzędu Pracy dotyczące uzyskania dotacji na rozpoczęcie działalności.

Co zawiera nasz biznesplan:

W udostępnionym pakiecie dokumentów znajdziesz m.in.: charakterystykę potencjalnych klientów, sposób pozyskiwania klientów, opis branży czy opis głównych grup klientów. Skompletowanie dokumentów będzie prostsze, a sobie ułatwisz drogę do rozpoczęcia własnego biznesu.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się pozyskiwaniem klientów, zawieraniu umów ubezpieczenia i administrowanie ich.

Biznesplan złożony jest z następujących dokumentów:

 • Opis przedsięwzięcia
 • Miejsce wykonywania działalności
 • Cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • Analiza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru
 • Planowany kierunek rozwoju firmy
 • Plany zatrudnienia
 • Analiza rynku konkurencji
 • Opis działań marketingowych
 • Potencjalni dostawcy
 • Popyt na produkt
 • Analiza SWOT
 • Analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych
 • Posiadane środki techniczne potrzebne do prowadzenia działalności gospodarczej
 • Przewidywane koszty i efekty ekonomiczne wynikające z tytułu prowadzenia działalności
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, źródła ich finansowania oraz szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: