6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: TŁUMACZ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
TŁUMACZ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 74.30.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Pomimo, że poziom umiejętności językowych Polaków wzrasta, wciąż poszukujemy dobrych tłumaczy. Są pewne dokumenty, których nie jesteśmy przetłumaczyć sami, nawet jeśli poziom naszego języka jest wysoki. W tej sytuacji korzystamy usług doświadczonych tłumaczy przysięgłych i specjalistów, którzy oddadzą nam przetłumaczony tekst w wysokiej jakości i zrobiony w krótszym czasie. Potrzebujemy tłumaczeń zagranicznych umów, dokumentów pojazdów, wtedy zwracamy się o profesjonalną pomoc. Dlatego, zapotrzebowanie na usługi tłumaczeniowe nie maleje.


Jeżeli jesteś wykształconym tłumaczem, możesz ubiegać się o zdobycie funduszy na założenie swojego biura tłumaczeniowego. Aplikację o dotacje z urzędu miasta ułatwi napisanie biznesplanu. Jeżeli to wydaje się zbyt skomplikowane, możesz skorzystać z pomocy ekspertów i użyć przykładowego biznesplanu, który ułatwi aplikację o dotację.

Co zawiera biznesplan:

Branża tłumaczeniowa oferuje atrakcyjne miejsce dla przedsiębiorców do założenia swojej własnej działalności gospodarczej.

Nasz biznesplan zawiera takie dokumenty jak m.in. : szczegółową specyfikację wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, charakterystykę konkurencji czy plan marketingowy. Biznesplan i przygotowane wnioski są przygotowane przez ekspertów, więc zwiększą twoje szanse na uzyskanie potrzebnego dofinansowania na własną firmę. Jedyne co będziesz musiał zrobić to uzupełnić skompletowane dokumenty i zanieść je do odpowiedniego urzędu pracy.

Działalność opisana w biznesplanie będzie zajmowała się między innymi tłumaczeniem stron internetowych, instrukcji obsługi, opisów produktów oraz korespondencji. Z usług biura będą mogły skorzystać nie tylko prywatne osoby, ale również wszelkiego rodzaju firmy. Świadczenie usług będzie odbywało się zarówno u klienta, jak i w biurze działalności.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu / usług,
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
 • charakterystyka dostawców,
 • charakterystyka konkurencji,
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji,
 • plan finansowy działalności,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • analiza swot.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: