Gotowy, przykładowy biznesplan: TŁUMACZ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
TŁUMACZ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 74.30.Z - Działalność związana z tłumaczeniami
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Pomimo, że poziom umiejętności językowych Polaków wzrasta, wciąż poszukujemy dobrych tłumaczy. Są pewne dokumenty, których nie jesteśmy przetłumaczyć sami, nawet jeśli poziom naszego języka jest wysoki. W tej sytuacji korzystamy usług doświadczonych tłumaczy przysięgłych i specjalistów, którzy oddadzą nam przetłumaczony tekst w wysokiej jakości i zrobiony w krótszym czasie. Potrzebujemy tłumaczeń zagranicznych umów, dokumentów pojazdów, wtedy zwracamy się o profesjonalną pomoc. Dlatego, zapotrzebowanie na usługi tłumaczeniowe nie maleje.


Jeżeli jesteś wykształconym tłumaczem, możesz ubiegać się o zdobycie funduszy na założenie swojego biura tłumaczeniowego. Aplikację o dotacje z urzędu miasta ułatwi napisanie biznesplanu. Jeżeli to wydaje się zbyt skomplikowane, możesz skorzystać z pomocy ekspertów i użyć przykładowego biznesplanu, który ułatwi aplikację o dotację.

Co zawiera biznesplan:

Branża tłumaczeniowa oferuje atrakcyjne miejsce dla przedsiębiorców do założenia swojej własnej działalności gospodarczej.

Nasz biznesplan zawiera takie dokumenty jak m.in. : szczegółową specyfikację wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, charakterystykę konkurencji czy plan marketingowy. Biznesplan i przygotowane wnioski są przygotowane przez ekspertów, więc zwiększą twoje szanse na uzyskanie potrzebnego dofinansowania na własną firmę. Jedyne co będziesz musiał zrobić to uzupełnić skompletowane dokumenty i zanieść je do odpowiedniego urzędu pracy.

Działalność opisana w biznesplanie będzie zajmowała się między innymi tłumaczeniem stron internetowych, instrukcji obsługi, opisów produktów oraz korespondencji. Z usług biura będą mogły skorzystać nie tylko prywatne osoby, ale również wszelkiego rodzaju firmy. Świadczenie usług będzie odbywało się zarówno u klienta, jak i w biurze działalności.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu / usług,
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
 • charakterystyka dostawców,
 • charakterystyka konkurencji,
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji,
 • plan finansowy działalności,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • analiza swot.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: