Gotowy, przykładowy biznesplan: PRAWNIK  /  RADCA PRAWNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRAWNIK / RADCA PRAWNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 58.11.Z - Wydawanie książek,
58.19.Z - Pozostała działalność wydawnicza,
63.12.Z - Działalność portali internetowych,
63.99.Z - Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana,
69.10.Z - Działalność prawnicza,
82.11.Z - Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura,
82.19.Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura,
85.59.B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane,
85.60.Z - Działalność wspomagająca edukację
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Prawo jest nieodłączną częścią życia. Wszystko jest regulowane przez prawo, dlatego usługi prawników bądź radców prawnych są często poszukiwane przez ludzi. Dobrzy i doświadczeni prawnicy są bardzo doceniani i poszukiwani przez społeczeństwo, a popyt na usługi branży prawniczej zdaje się nie maleć. Jeżeli zdecydowałeś się na założenie własnej firmy w branży prawniczej, możesz ubiegać się o stosowną dotację w celu rozwinięcia firmy. Przykładowy plan biznesplanu ułątwi Ci otrzymanie jej. Jeżeli nie wiesz jak napisać profesjonalny biznesplan powinieneś skorzystać z pomocy specjalistów. Wzór biznesplanu zawiera m.in.: opis projektowanego przedsięwzięcia czy kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej.

Co zawiera nasz biznesplan

Obecnie zapotrzebowanie na prawnika i radcę prawnego jest coraz większe. W związku z tym wiele wykwalifikowanych w tej dziedzinie osób ma szansę na otwarcie własnej kancelarii. Jeśli chcesz otworzyć własną Kancelarię Radcy Prawnego skorzystaj z udostępnionego wzoru wniosku i biznesplanu. Wystarczy, że go pobierzesz, wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy. Taki wniosek będzie dla Ciebie pomocą i ułatwi Ci skompletowanie własnej dokumentacji aplikacyjnej o dofinansowanie na rozpoczęcie własnej działalności. Na podstawie sporządzonych dokumentów masz duże szanse otrzymania dotacji z urzędu na otwarcie Kancelarii Radcy Prawnego.

Zadaniami kancelarii opisanej w biznesplanie będzie świadczenie pomocy prawnej, a przede wszystkim udzielanie porad oraz konsultacji prawnych zarówno telefoniczne, jak i online. Do obowiązków należeć również będzie sporządzanie opinii prawnych i opracowywanie aktów prawnych, i również występowanie przed urzędami oraz sądami jako pełnomocnik bądź obrońca. Kancelaria będzie również reprezentowała interesy jednej strony przeciw drugiej stronie przed sądem. Jej zadaniem będzie także doradztwo i reprezentowanie w sprawach cywilnych, karnych oraz w przypadkach sporów pracowniczych. Do dokumentów prawnych przygotowywanych przez kancelarię należeć będą: statuty, umowy, porozumienia oraz inne dokumenty związane z prowadzeniem firmy, a także dokumentacje potentowe, prawa autorskie, testamenty, pełnomocnictwa. Prowadzenie takiej działalności oraz ubieganie się o dofinansowanie na otwarcie własnej kancelarii mają przedsiębiorcy i osoby fizyczne, które nie prowadziły działalności gospodarczej, a są zainteresowani nie tylko jednorazową poradą prawną, ale również stałą pomocą.

Biznesplan złożony jest z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • wykaz działań podjętych na rzecz rozpoczęcia działalności,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanego dofinansowania,
  • uzasadnienie do planowanych wydatków w ramach wnioskowanej kwoty.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Zielonej Górze. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: