
Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRAWNIK / RADCA PRAWNY

Standard | Premium |
---|---|
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) | Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) |
- | Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj) |
Informacje na temat biznesplanu:
Co zawiera nasz biznesplan
Obecnie zapotrzebowanie na prawnika i radcę prawnego jest coraz większe. W związku z tym wiele wykwalifikowanych w tej dziedzinie osób ma szansę na otwarcie własnej kancelarii. Jeśli chcesz otworzyć własną Kancelarię Radcy Prawnego skorzystaj z udostępnionego wzoru wniosku i biznesplanu. Wystarczy, że go pobierzesz, wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy. Taki wniosek będzie dla Ciebie pomocą i ułatwi Ci skompletowanie własnej dokumentacji aplikacyjnej o dofinansowanie na rozpoczęcie własnej działalności. Na podstawie sporządzonych dokumentów masz duże szanse otrzymania dotacji z urzędu na otwarcie Kancelarii Radcy Prawnego.
Zadaniami kancelarii opisanej w biznesplanie będzie świadczenie pomocy prawnej, a przede wszystkim udzielanie porad oraz konsultacji prawnych zarówno telefoniczne, jak i online. Do obowiązków należeć również będzie sporządzanie opinii prawnych i opracowywanie aktów prawnych, i również występowanie przed urzędami oraz sądami jako pełnomocnik bądź obrońca. Kancelaria będzie również reprezentowała interesy jednej strony przeciw drugiej stronie przed sądem. Jej zadaniem będzie także doradztwo i reprezentowanie w sprawach cywilnych, karnych oraz w przypadkach sporów pracowniczych. Do dokumentów prawnych przygotowywanych przez kancelarię należeć będą: statuty, umowy, porozumienia oraz inne dokumenty związane z prowadzeniem firmy, a także dokumentacje potentowe, prawa autorskie, testamenty, pełnomocnictwa. Prowadzenie takiej działalności oraz ubieganie się o dofinansowanie na otwarcie własnej kancelarii mają przedsiębiorcy i osoby fizyczne, które nie prowadziły działalności gospodarczej, a są zainteresowani nie tylko jednorazową poradą prawną, ale również stałą pomocą.
Biznesplan złożony jest z następującej dokumentacji:
- dane wnioskodawcy,
- opis projektowanego przedsięwzięcia,
- wykaz działań podjętych na rzecz rozpoczęcia działalności,
- kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
- szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanego dofinansowania,
- uzasadnienie do planowanych wydatków w ramach wnioskowanej kwoty.
Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Zielonej Górze. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.
Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.