6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PRAWNIK  /  RADCA PRAWNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRAWNIK / RADCA PRAWNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Prawo jest nieodłączną częścią życia. Wszystko jest regulowane przez prawo, dlatego usługi prawników bądź radców prawnych są często poszukiwane przez ludzi. Dobrzy i doświadczeni prawnicy są bardzo doceniani i poszukiwani przez społeczeństwo, a popyt na usługi branży prawniczej zdaje się nie maleć. Jeżeli zdecydowałeś się na założenie własnej firmy w branży prawniczej, możesz ubiegać się o stosowną dotację w celu rozwinięcia firmy. Przykładowy plan biznesplanu ułątwi Ci otrzymanie jej. Jeżeli nie wiesz jak napisać profesjonalny biznesplan powinieneś skorzystać z pomocy specjalistów. Wzór biznesplanu zawiera m.in.: opis projektowanego przedsięwzięcia czy kalkulację kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej.

Co zawiera nasz biznesplan

Obecnie zapotrzebowanie na prawnika i radcę prawnego jest coraz większe. W związku z tym wiele wykwalifikowanych w tej dziedzinie osób ma szansę na otwarcie własnej kancelarii. Jeśli chcesz otworzyć własną Kancelarię Radcy Prawnego skorzystaj z udostępnionego wzoru wniosku i biznesplanu. Wystarczy, że go pobierzesz, wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy. Taki wniosek będzie dla Ciebie pomocą i ułatwi Ci skompletowanie własnej dokumentacji aplikacyjnej o dofinansowanie na rozpoczęcie własnej działalności. Na podstawie sporządzonych dokumentów masz duże szanse otrzymania dotacji z urzędu na otwarcie Kancelarii Radcy Prawnego.

Zadaniami kancelarii opisanej w biznesplanie będzie świadczenie pomocy prawnej, a przede wszystkim udzielanie porad oraz konsultacji prawnych zarówno telefoniczne, jak i online. Do obowiązków należeć również będzie sporządzanie opinii prawnych i opracowywanie aktów prawnych, i również występowanie przed urzędami oraz sądami jako pełnomocnik bądź obrońca. Kancelaria będzie również reprezentowała interesy jednej strony przeciw drugiej stronie przed sądem. Jej zadaniem będzie także doradztwo i reprezentowanie w sprawach cywilnych, karnych oraz w przypadkach sporów pracowniczych. Do dokumentów prawnych przygotowywanych przez kancelarię należeć będą: statuty, umowy, porozumienia oraz inne dokumenty związane z prowadzeniem firmy, a także dokumentacje potentowe, prawa autorskie, testamenty, pełnomocnictwa. Prowadzenie takiej działalności oraz ubieganie się o dofinansowanie na otwarcie własnej kancelarii mają przedsiębiorcy i osoby fizyczne, które nie prowadziły działalności gospodarczej, a są zainteresowani nie tylko jednorazową poradą prawną, ale również stałą pomocą.

Biznesplan złożony jest z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • wykaz działań podjętych na rzecz rozpoczęcia działalności,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanego dofinansowania,
  • uzasadnienie do planowanych wydatków w ramach wnioskowanej kwoty.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Zielonej Górze. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: