Gotowy, przykładowy biznesplan: AUTOMATY Z NAPOJAMI I PRZEKĄSKAMI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
AUTOMATY Z NAPOJAMI I PRZEKĄSKAMI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.99.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

AUTOMATY Z NAPOJAMI I PRZEKĄSKAMI

 JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ FIRMĘ OFERUJĄCĄ JEDZENIE I NAPOJE Z AUTOMATU, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć działalność oferującą napoje i żywność z automatów vendingowych.  Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletny biznesplan do programu wsparcie w starcie.Wniosek został stworzony na potrzeby otwarcia działalności Z branży handlowej – sprzedaż przekąsek, napojów i kawy w automatach vendingowych. Działalność będzie polegała na sprzedaży przekąsek, napojów zimnych oraz gorących. Oferta  będzie dystrybuowana poprzez sieć automatów vendingowych rozlokowanych w miejscach publicznych, marketach, placówkach oświatowych, średnich i dużych firmach oraz w innych miejscach które charakteryzują się dużym ruchem osób.  W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (22 stron, około  6700 wyrazów)  Dokumenty zawierają:1.WNIOSEK
 • Dane wnioskodawcy
 • Opis przedsięwzięcia
 • Rodzaj działalności oraz jej charakterystyka.
 • Planowany kierunek rozwoju firmy
 • Stan przygotowań do realizacji przedsięwzięcia
 • Posiadane środki do prowadzenia działalności
 • Opis produktu/usługi. Zalety produktów/usług w stosunku do tych, które funkcjonują na rynku, cechy wyróżniające i przewagi konkurencyjne.
 • Czym produkt różni się od konkurencji?
 • Zalety oferty
 • Charakterystyka rynku: opis klientów, oszacowanie liczby odbiorców. Czy produkty będą oferowane na rynku lokalnym, regionalnym, krajowym, zagranicznym? Jakie są oczekiwania i potrzeby przyszłych klientów? Czy działalność będzie miała charakter sezonowy? Jakie są bariery wejścia na rynek? Czy rynek ma charakter stabilny, rosnący, malejący?
 • Opis działań marketingowych
 • Opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty
 • Szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki
 •    WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

  Sposób i koszt dostawy

  Koszt dostawy:
  Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Czas dostawy:
  Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

  Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

  Pisanie gotowych biznesplanów

  Zobacz także inne biznesplany:

  Przydatne linki: