Gotowy, przykładowy biznesplan: SPRZEDAŻ STROJÓW TANECZNYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SPRZEDAŻ STROJÓW TANECZNYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.71.Z - Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach,
47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach,
47.91.Z - ,
74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania,
85.51.Z - Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Rozmaite style tańca cechują się inną dynamiką, co ma przełożenie na to, jaki strój wybierze do niego tancerz. Mimo że na pierwszym miejscu stawiana jest wygoda, inny kostium ubierze tancerz flamenco, a inny osoba tańcząca hip hop. W związku z tym istnieje duża potrzeba tworzenia sklepów ze strojami tanecznymi z szerokim asortymentem.


Planujesz otwarcie firmy zajmującej się sprzedażą kostiumów do tańca? Skorzystaj przy tym z naszego gotowego biznesplanu, który umożliwi Ci uzyskanie dotacji z Urzędu Pracy na rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności.

Co zawiera biznesplan

Zakup wzoru biznesplanu jest dla Ciebie dużym ułatwieniem w kwestii oszczędności czasu i organizacji pracy. W pakiecie otrzymasz m.in. charakterystykę potencjalnych klientów, profesjonalną analizę SWOT oraz opracowany plan działań marketingowych.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmować się przede wszystkim projektowaniem oraz sprzedażą wyrobów tekstylnych dla tancerzy. Oferta obejmować będzie: bluzy i kurtki z tanecznych hasłami i wzorami, t-shirty, koszule, spodnie, bieliznę, w tym topy, skarpety oraz majtki, a także akcesoria związane z tańcem i kolczyki z handmade.

W ofercie znajdzie się również umieszczanie na produktach napisów zleconych przez klienta. Z usług firmy będą mogli skorzystać nie tylko osoby prywatne, ale również firmy.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności gospodarczej,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • zapotrzebowanie rynku na wskazany rodzaj działalności gospodarczej,
 • opis konkurencji,
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • plan działań marketingowych,
 • analiza SWOT,
 • wnioski dotyczące w/w czynników,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Zabrzu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: