Gotowy, przykładowy biznesplan: STOLARKA BUDOWLANA  /  DRZWI OKNA ROLETY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
STOLARKA BUDOWLANA / DRZWI OKNA ROLETY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 47.52.Z - Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Stolarka budowlana jest najszybciej rozwijającą się branżą w naszym kraju. Cenione są zarówno jakość wykonania okien i drzwi, jak również ich niski koszt. Z tego względu istnieje ogromne zapotrzebowanie na fachowców oferujących sprzedaż i montaż stolarki budowlanej.


Jeśli chcesz otworzyć firmę zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej oraz produktów pokrewnych, gotowy biznesplan pomoże Ci sporządzić własne dokumenty. Na podstawie samodzielnie skompletowanej dokumentacji możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie własnego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach przykładowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis szczegółowego zakresu działalności, posiadane środki własne zaangażowane w przedsięwzięcie oraz kalkulacja wydatków związanych z rozpoczęciem prowadzenia działalności.

Firma opisana w gotowym wzorze biznesplanu będzie zajmowała się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej oraz pokrewnych produktów. W ofercie znajdzie się przede wszystkim: stolarka PCV, rolety, drzwi zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, bramy garażowe, stolarka aluminiowa, w tym drzwi,okna, parapety, fasady oraz rolety wewnętrzne.

Z usług działalności będą mogły skorzystać głównie osoby prywatne, zaś do 10% odbiorców oferty będzie można zaliczyć podmioty gospodarcze. W ofercie znajdzie się szeroki zestaw wyrobów do wykończenia mieszkania.

Klienci będą mieli możliwość zarówno obejrzenia interesujących ich produktów, jak również porównania ich z konkurencyjnymi artykułami. Większość towarów będzie zamawiana zgodnie ze zleceniem konsumenta. Montażem wszystkich usług będzie zajmował się podwykonawca.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • opis przedsięwzięcia,
  • szczegółowy zakres działalności,
  • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • posiadane środki własne zaangażowane w przedsięwzięcie,
  • plan finansowy,
  • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy we Wrocławiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: