6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: STOLARKA BUDOWLANA  /  DRZWI OKNA ROLETY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
STOLARKA BUDOWLANA / DRZWI OKNA ROLETY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 47.52.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Stolarka budowlana jest najszybciej rozwijającą się branżą w naszym kraju. Cenione są zarówno jakość wykonania okien i drzwi, jak również ich niski koszt. Z tego względu istnieje ogromne zapotrzebowanie na fachowców oferujących sprzedaż i montaż stolarki budowlanej.


Jeśli chcesz otworzyć firmę zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej oraz produktów pokrewnych, gotowy biznesplan pomoże Ci sporządzić własne dokumenty. Na podstawie samodzielnie skompletowanej dokumentacji możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie własnego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach przykładowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis szczegółowego zakresu działalności, posiadane środki własne zaangażowane w przedsięwzięcie oraz kalkulacja wydatków związanych z rozpoczęciem prowadzenia działalności.

Firma opisana w gotowym wzorze biznesplanu będzie zajmowała się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej oraz pokrewnych produktów. W ofercie znajdzie się przede wszystkim: stolarka PCV, rolety, drzwi zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, bramy garażowe, stolarka aluminiowa, w tym drzwi,okna, parapety, fasady oraz rolety wewnętrzne.

Z usług działalności będą mogły skorzystać głównie osoby prywatne, zaś do 10% odbiorców oferty będzie można zaliczyć podmioty gospodarcze. W ofercie znajdzie się szeroki zestaw wyrobów do wykończenia mieszkania.

Klienci będą mieli możliwość zarówno obejrzenia interesujących ich produktów, jak również porównania ich z konkurencyjnymi artykułami. Większość towarów będzie zamawiana zgodnie ze zleceniem konsumenta. Montażem wszystkich usług będzie zajmował się podwykonawca.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • opis przedsięwzięcia,
  • szczegółowy zakres działalności,
  • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • posiadane środki własne zaangażowane w przedsięwzięcie,
  • plan finansowy,
  • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy we Wrocławiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: