6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Stolarka budowlana / drzwi okna rolety

Gotowy biznesplan:
Stolarka budowlana / drzwi okna rolety

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (12 stron, ok  4 600  wyrazów)
PKD główne: 47.52.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie działalności gospodarczej zajmującej się sprzedażą oraz montażem stolarki budowlanej i produktów pokrewnych. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy we Wrocławiu.

Co zawiera biznesplan:

STOLARKA BUDOWLANA / DRZWI OKNA ROLETY

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI STOLARKI DRZWI  I OKIEN ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi stolarki drzwi i okien. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy we Wrocławiu.Firma będzie oferowała sprzedaż oraz montaż stolarki budowlanej i produktów pokrewnych. Usługi będą świadczone w głównej mierze osobom fizycznym, podmioty gospodarcze będą stanowiły ok. 10% wszystkich klientów. Główne rodzaje oferowanych produktów to m.in.: stolarka PVC, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety, bramy garażowe, stolarka aluminiowa – okna, drzwi, fasady, parapety, roletki wewnętrzne. Będzie oferowany szeroki wybór produktów do wykończenia mieszkania. W siedzibie firmy będą produkty na ekspozycji, potencjalni klienci będą mogli zobaczyć towar na żywo oraz porównać go z produktami konkurencyjnymi. Po złożeniu zamówienia przez klienta, w większości przypadków towar będzie zamawiany. Usługi montażu będą wykonywane przez podwykonawców.  W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (12 stron, ok  4 600  wyrazów)  Dokumenty zawierają m.in.:
  1. WNIOSEK:
  • opis przedsięwzięcia
  • szczegółowy zakres działalności
  • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej
  • posiadane środki własne zaangażowane w przedsięwzięcie
  • plan finansowy
  • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności
  •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.