6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: BALUSTRADY / USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BALUSTRADY / USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 25.62.Z, 43.32.Z, 43.34.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Budownictwo w Polsce dynamicznie się rozwija. Wiele osób poszukuje fachowców w tej branży, którzy rzetelnie i profesjonalnie wykonają powierzone im zadania. Może to być doskonały pomysł na biznes dla tych, którzy specjalizują się w montażu i wykonywaniu balustrad, a także wszelkich pracach budowlano-remontowych.


Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność remontowo-budowlaną, z pomocą gotowego biznesplanu możesz przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne o środki na otwarcie firmy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzony pakiet dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, sposób promocji i reklamy oraz charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Opisana w przykładowym biznesplanie firma będzie zajmowała się świadczeniem usług remontowo-budowlanych, w tym wykonywaniem remontów mieszkań i domów jednorodzinnych.

Zadaniem działalności będzie zarówno montaż oraz wykonywanie balustrad samonośnych i nierdzewnych, zadaszeń szklanych, konstrukcji stalowych, jak i montaż podłóg, wykonywanie łazienek, tynkowanie pomieszczeń, posadzek z kamienia naturalnego, gresu, terakoty, a także szpachlowanie, malowanie oraz kafelkowanie.

W ofercie firmy znajdzie się malowanie, gruntowanie, szpachlowanie, podwieszanie sufitów, układanie paneli podłogowych, i wykonywanie elewacji, szklanych zadaszeń oraz balustrad. Oferta będzie skierowana przede wszystkim do osób fizycznych, a także do podmiotów gospodarczych stanowiących 20% odbiorców tej oferty.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług,
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
 • sposób promocji i reklamy - planowana metoda wejścia na rynek,
 • analiza konkurencji - otoczenia, na którym firma zamierza działać
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia,
 • zestawienie środków własnych.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: