Gotowy, przykładowy biznesplan: BALUSTRADY / USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BALUSTRADY / USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 25.62.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych,
43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej,
43.34.Z - Malowanie i szklenie
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Budownictwo w Polsce dynamicznie się rozwija. Wiele osób poszukuje fachowców w tej branży, którzy rzetelnie i profesjonalnie wykonają powierzone im zadania. Może to być doskonały pomysł na biznes dla tych, którzy specjalizują się w montażu i wykonywaniu balustrad, a także wszelkich pracach budowlano-remontowych.


Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność remontowo-budowlaną, z pomocą gotowego biznesplanu możesz przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne o środki na otwarcie firmy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzony pakiet dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, sposób promocji i reklamy oraz charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Opisana w przykładowym biznesplanie firma będzie zajmowała się świadczeniem usług remontowo-budowlanych, w tym wykonywaniem remontów mieszkań i domów jednorodzinnych.

Zadaniem działalności będzie zarówno montaż oraz wykonywanie balustrad samonośnych i nierdzewnych, zadaszeń szklanych, konstrukcji stalowych, jak i montaż podłóg, wykonywanie łazienek, tynkowanie pomieszczeń, posadzek z kamienia naturalnego, gresu, terakoty, a także szpachlowanie, malowanie oraz kafelkowanie.

W ofercie firmy znajdzie się malowanie, gruntowanie, szpachlowanie, podwieszanie sufitów, układanie paneli podłogowych, i wykonywanie elewacji, szklanych zadaszeń oraz balustrad. Oferta będzie skierowana przede wszystkim do osób fizycznych, a także do podmiotów gospodarczych stanowiących 20% odbiorców tej oferty.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług,
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
 • sposób promocji i reklamy - planowana metoda wejścia na rynek,
 • analiza konkurencji - otoczenia, na którym firma zamierza działać
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia,
 • zestawienie środków własnych.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: