Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI WYKOŃCZENIOWE / REMONTY / MONTAŻ MEBLI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI WYKOŃCZENIOWE / REMONTY / MONTAŻ MEBLI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Branża wykończeniowa od lat cieszy się niestrudzonym powodzeniem. Mimo dużej konkurencji na rynku, popyt na usługi remontowe wciąż wzrasta, a prace remontowe stanowią największy odsetek udziału procentowego branż w rynku budowlanym.


Coraz więcej osób poszukuje wykonawców, którzy są profesjonalni i dokładni w swoim fachu, a także solidnych i odpowiedzialnych firm świadczących tego typu usługi. Wykorzystaj ten fakt na swoją korzyść i zaproponuj rynkowi własne umiejętności.

Konkurencja jest bardzo duża, co może zniechęcać potencjalnych przedsiębiorców do rozpoczęcia działalności. Nie musi to jednak być równoznaczne z niepowodzeniem, biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie.

Jeśli chcesz rozpocząć własną działalność świadczącą usługi remontowe, przygotowany przez nas biznesplan ułatwi Ci rozpoczęcie prowadzenia własnej firmy i pozwoli przygotować dokumentację aplikacyjną o środki na jej założenie.

Co zawiera nasz biznesplan

Planujesz otwarcie firmy świadczącej usługi remontowe, ale nie wiesz jak napisać dobry i skuteczny biznesplan? Z tym pakietem jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne. Wystarczy że pobierzesz udostępniony wzór wniosku, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Nie musisz przejmować się zbyt obszerną ilością dokumentów. Gotowy biznesplan pomoże Ci skompletować własną dokumentację, na podstawie której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego planowanego biznesu.

Twoja firma będzie zajmowała się świadczeniem usług budowlanych i wykończeniowych. W ofercie działalności znajdzie się: kafelkowanie, montaż instalacji elektrycznych, tapetowanie, montaż paneli podłogowych, trawertyn, mebli kuchennych, instalacji hydrauliki, a także prace murarskie i stolarka budowlana. Wszystkie prace będą wykonywane na dostarczonym przez klienta materiale.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać, oraz konkurencyjność oferowanego produktu/usługi/towaru,
 • analiza konkurencji,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy,
 • potencjalni odbiorcy,
 • sezonowość,
 • analiza SWOT,
 • analiza potencjalnego ryzyka, które może przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej - analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Mysłowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: