6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI BUDOWLANE / WYKOŃCZENIOWE / BRUKARSTWO

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI BUDOWLANE / WYKOŃCZENIOWE / BRUKARSTWO

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Praca brukarza jest bardzo wymagająca, bo wymaga wiele cierpliwości i dokładności. Niezbędna w tym zawodzie jest także dobra kondycja fizyczna, ponieważ w dużej mierze praca przebiega na klęcząco. W związku z tym nie każdy podejmuje się zawodu brukarza, zwiększając zapotrzebowanie na profesjonalne firmy oferujące takie usługi.


Jeśli chcesz otworzyć własną działalność świadczącą usługi budowlane, wykończeniowe oraz brukarskie, gotowy biznesplan, który jest dostępny na naszej stronie, pomoże Ci przygotować własną dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie planowanej firmy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis podjętych działań na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej, proponowane sposoby wejścia na rynek oraz przewidywane efekty ekonomiczne.

Opisana w przykładowym biznesplanie firma będzie zajmowała się świadczeniem usług związanych z brukarstwem oraz ocieplaniem budynków. W ofercie działalności znajdzie się przede wszystkim wykonywanie chodników, niwelacja terenu, a także gruntowanie kostki.

Głównym celem firmy będzie wykonywanie kompleksowych prac dotyczących ociepleń, remontów oraz kostki brukowej. Z oferty działalności będą mogli skorzystać nie tylko indywidualni klienci, ale również klienci instytucjonalni.

Wszystkie prace będą wykonywane od poniedziałku do piątku w godzinach dostosowanych do klienta, a także charakteru oraz ilości realizowanych zleceń. Usługi będą świadczone bezpośrednio u klienta, któremu również będą sprzedawane towary.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis przedsięwzięcia,
 • opis produktu lub usługi,
 • podjęte działania na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej,
 • szanse i zagrożenia, które mogą wpłynąć na powodzenie planowanego przedsięwzięcia,
 • organizacja przedsięwzięcia,
 • miejsce i źródła zaopatrzenia - analiza rynków dostawców,
 • analiza otoczenia, na którym firma zamierza działać,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek,
 • atuty firmy,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: