Gotowy, przykładowy biznesplan: BARMAN MOBILNY BAR

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BARMAN MOBILNY BAR

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 56.29.Z - Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Barman stanowi coraz bardziej popularną “atrakcję” na wszelkiego rodzaju wydarzeniach prywatnych i firmowych, takich jak wesele, imprezy pracownicze itd. Ze względu na zmieniające się tendencje wśród ludzi, których obecnie bardziej interesują ciekawie przyrządzone drinki niż alkohol w czystej postaci jak wódka, usługi barmańskie znacząco zyskały na wartości.


Jeżeli planujesz założyć firmę świadczącą usługi barmańskie, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Pomoże Ci on w przygotowaniu własnej dokumentacji aplikacyjnej o dotacje na rozpoczęcie działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz rzetelnie sporządzony zestaw dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, plan marketingowy, a także charakterystyka rynku.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się świadczeniem mobilnych usług barmańskich. W jej ofercie znajdzie się możliwość wynajęcia drink baru na różnego rodzaju wydarzenia, serwowanie alkoholi oraz pokazy barmańskie na specjalne życzenie klienta.

Godziny świadczenia usług nie będą regularne - wszystko zależy od charakteru wydarzeń i oczekiwań klientów.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane personalne wnioskodawcy
 • opis planowanej działalności gospodarczej,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja kosztów do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej,
 • dane wnioskodawcy,
 • opis przedsięwzięcia,
 • plan marketingowy,
 • opis produktu/usługi,
 • charakterystyka rynku,
 • konkurencja na rynku,
 • dystrybucja i promocja.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Chrzanowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Biznesplan: klubokawiarni
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: klubokawiarni

Biznesplan: Food truck
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Food truck

Biznesplan: cukierni
Cena: 29,00 zł

Biznesplan: cukierni

Przydatne linki: