Gotowy, przykładowy biznesplan: RESTAURACJA / LOKAL GASTRONOMICZNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
RESTAURACJA / LOKAL GASTRONOMICZNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Co czternasty głodny Polak decyduje się na kuchnię meksykańską. Gastronomia jest niewątpliwie wymagającą branżą, jednak jeżeli masz inspirujący pomysł na poprowadzenie restauracji, szanse na powodzenie Twojego biznesu są bardzo duże.


Jeśli planujesz otwarcie własnego lokalu gastronomicznego, wykorzystaj gotowy biznesplan, który znajdziesz na naszej stronie. Będzie dla Ciebie pomocą przy kompletowaniu dokumentacji do Urzędu Pracy w ramach dofinansowania.

Co zawiera biznesplan

Opisana w przykładowym biznesplanie działalność będzie polegała na prowadzeniu placówki gastronomicznej - restauracji oferującej dania kuchni meksykańskiej. Działalność będzie prowadzona w punkcie stacjonarnym, zlokalizowanym na terenie Warszawy.

Na początku prowadzenia działalności lokal będzie otwarty w godzinach: 12.00-21.00 (poniedziałek-piątek), 11.00-18.00 (sobota-niedziela), wynika to z godzin, w jakich w okolicy pojawiają się potencjalni klienci.

Klienci będą składali zamówienia, następnie będą przygotowywane potrawy. Posiłek będzie można zjeść na miejscu, w lokalu, gdzie będą znajdowały się krzesła i stoliki, lub zabrać na wynos.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • cel i opis działalności gospodarczej,
 • konkurencja,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • lokal,
 • sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą,
 • plan działań organizacyjnych,
 • analiza SWOT,
 • kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków wraz z uzasadnieniem,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: