Gotowy, przykładowy biznesplan: BARU

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BARU

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 56.10.Z - ,
56.29.Z - Pozostała usługowa działalność gastronomiczna,
56.30.Z - Przygotowywanie i podawanie napojów
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W dzisiejszych czasach zmieniły się formy spędzania wolnego czasu. Bardzo dużo ludzi decyduje się na wyjście z domu i szukają oni miejsc, gdzie mogą spędzić miło czas ze znajomymi. Powiększyło to zapotrzebowanie na miejsca jak np. restauracje czy bary. Jeżeli, planujesz założenie własnej firmy w tej branży np. baru to jesteś na dobrej drodze. Przygotowany przez nas gotowy biznesplan i załączone wnioski, pozwolą Ci zacząć swoją działalność gospodarczą i uzyskać dofinansowanie na jej rozpoczęcie.

Co zawiera nasz biznesplan

Jeżeli wpadłeś na pomysł o otwarciu swojego własnego baru, powinieneś podjąć właściwe kroki. Podstawą powodzenia w tej branży jest mieć pomysł, nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia gastronomicznego. Przygotowany przez nas profesjonalny wzór biznesplanu i wnioski, pozwolą Ci na ominięcie wielu kłopotów i uzyskanie dofinansowania na swój bar.

Lepsza sytuacja ekonomiczna Polaków wytworzyła zapotrzebowanie na takie miejsca jak bary. Wiedząc, że popyt jest bardzo duży i będzie się utrzymywał, można planować założenie własnego baru. Ty również możesz to zrobić i założyć własną firmę. Nie powinieneś przejmować się ewentualnym brakiem doświadczenia w kompletowaniu dokumentacji. Pomożemy Ci w stworzeniu najlepszego biznesplanu. Biznesplan będzie zawierał takie dokumenty jak m.in.: dane dotyczące rynku czy konkurencji, specyfikację wydatków, działania marketingowe czy przewidywane koszty i dochody wynikające z tytułu prowadzenia własnej firmy. Z naszym przykładowym biznesplanem i wnioskami, spokojnie skompletujesz własną dokumentację, którą złożysz w wybranym Urzędzie Pracy. Zebrana dokumentacja jest podstawą przy ubieganiu się o dofinansowanie w Urzędzie Pracy. Warto skorzystać z pomocy przy pisaniu biznesplanu, który na pewno zwiększy nasze szanse przy staraniu się o dotacje.

Opisany w biznesplanie bar będzie serwował dania typu fast food takie jak kebab, frytki i hot dogi. Bar również będzie zawierał również domowe posiłki jak rosół, żurek, barszcz czy pierogi. Jeśli chodzi o sprzedaż napojów, oferta w Twojej działalności będzie zawierać napoje bezalkoholowe jak i alkoholowe w tym piwa i wina, a także wszelkiego rodzaju kawy i herbaty.

Biznesplan zawiera następujące dokumenty:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • symbol podklasy rodzaju prowadzonej działalności, zgodnie z polską klasyfikacją działalności (pkd),
 • opis planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania lokalu do prowadzenia działalności,
 • czy planowana działalność wymaga szczególnych uprawnień, koncesji, licencji,
 • działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
 • informacje dotyczące kwalifikacji wnioskodawcy związanych z planowaną działalnością,
 • informacje dotyczące posiadanych środków niezbędnych do podjęcia działalności,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • zapotrzebowanie rynku na wskazany rodzaj działalności gospodarczej,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza swot,
 • dane dotyczące przyznania środków i ich wykorzystania,
 • specyfikacja wydatków,
 • przewidywane koszty i dochody wynikające z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej,
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych (dofinansowania) z PUP w ramach dofinansowania.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Zabrzu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Biznesplan: Food truck
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Food truck

Biznesplan: Catering
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Catering

Biznesplan: Pizzeria
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Pizzeria

Przydatne linki: