
Gotowy, przykładowy biznesplan:
BARU

Standard | Premium |
---|---|
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) | Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) |
- | Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj) |
Informacje na temat biznesplanu:
Co zawiera nasz biznesplan
Jeżeli wpadłeś na pomysł o otwarciu swojego własnego baru, powinieneś podjąć właściwe kroki. Podstawą powodzenia w tej branży jest mieć pomysł, nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia gastronomicznego. Przygotowany przez nas profesjonalny wzór biznesplanu i wnioski, pozwolą Ci na ominięcie wielu kłopotów i uzyskanie dofinansowania na swój bar.
Lepsza sytuacja ekonomiczna Polaków wytworzyła zapotrzebowanie na takie miejsca jak bary. Wiedząc, że popyt jest bardzo duży i będzie się utrzymywał, można planować założenie własnego baru. Ty również możesz to zrobić i założyć własną firmę. Nie powinieneś przejmować się ewentualnym brakiem doświadczenia w kompletowaniu dokumentacji. Pomożemy Ci w stworzeniu najlepszego biznesplanu. Biznesplan będzie zawierał takie dokumenty jak m.in.: dane dotyczące rynku czy konkurencji, specyfikację wydatków, działania marketingowe czy przewidywane koszty i dochody wynikające z tytułu prowadzenia własnej firmy. Z naszym przykładowym biznesplanem i wnioskami, spokojnie skompletujesz własną dokumentację, którą złożysz w wybranym Urzędzie Pracy. Zebrana dokumentacja jest podstawą przy ubieganiu się o dofinansowanie w Urzędzie Pracy. Warto skorzystać z pomocy przy pisaniu biznesplanu, który na pewno zwiększy nasze szanse przy staraniu się o dotacje.
Opisany w biznesplanie bar będzie serwował dania typu fast food takie jak kebab, frytki i hot dogi. Bar również będzie zawierał również domowe posiłki jak rosół, żurek, barszcz czy pierogi. Jeśli chodzi o sprzedaż napojów, oferta w Twojej działalności będzie zawierać napoje bezalkoholowe jak i alkoholowe w tym piwa i wina, a także wszelkiego rodzaju kawy i herbaty.
Biznesplan zawiera następujące dokumenty:
- informacje o wnioskodawcy,
- opis planowanego przedsięwzięcia,
- symbol podklasy rodzaju prowadzonej działalności, zgodnie z polską klasyfikacją działalności (pkd),
- opis planowanej działalności gospodarczej,
- stan przygotowania lokalu do prowadzenia działalności,
- czy planowana działalność wymaga szczególnych uprawnień, koncesji, licencji,
- działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
- informacje dotyczące kwalifikacji wnioskodawcy związanych z planowaną działalnością,
- informacje dotyczące posiadanych środków niezbędnych do podjęcia działalności,
- dane dotyczące rynku i konkurencji,
- charakterystyka potencjalnych klientów,
- zapotrzebowanie rynku na wskazany rodzaj działalności gospodarczej,
- opis konkurencji,
- plan działań marketingowych,
- analiza swot,
- dane dotyczące przyznania środków i ich wykorzystania,
- specyfikacja wydatków,
- przewidywane koszty i dochody wynikające z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej,
- szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych (dofinansowania) z PUP w ramach dofinansowania.
Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Zabrzu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.
Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.