Gotowy, przykładowy biznesplan: BIURO PROJEKTÓW ARCHITEKTONICZNYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BIURO PROJEKTÓW ARCHITEKTONICZNYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 71.11.Z - Działalność w zakresie architektury
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Rosnące zapotrzebowanie na projekty domów i biurowców sprawiają, że architekci mają ręce pełne pracy. Często duże zlecenia są powierzane większym zespołom, które wspólnie opracowują rozwiązania budowlane. Pracownie architektoniczne oferują coraz szerszą gamę usług w celu pozyskania klientów.


Chcesz otworzyć biuro projektów architektonicznych? Jeśli tak, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne, na podstawie których uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach przygotowanego przez nas biznesplanu otrzymasz kompleksowo opracowaną dokumentację. Znajdzie się w niej m.in. charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i rynku konkurencji, opis działań marketingowych oraz analiza SWOT.

Działalność gospodarcza opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu biura projektów architektonicznych oraz budowlano-inżynieryjnych.

W ofercie firmy znajdzie się przede wszystkim projektowanie architektoniczne i techniczne budynków wraz z nadzorem autorskim, koordynacją produkcji oraz montażem elewacji wentylowanych i ślusarką aluminiową.

Usługi będą świadczone zarówno bezpośrednio u klienta, jak również w siedzibie firmy. Dzięki zdalnie prowadzonej działalności z oferty firmy będą mogli skorzystać nie tylko miejscowi klienci, ale również konsumenci z całego kraju. Część prac wykonywanych u konsumentów będzie związanych z przygotowaniem projektów architektonicznych.

Świadczenie usług będzie możliwe od godziny 9.00 do 20.00 przez 6 dni w tygodniu. Zlecenia będą również realizowane w dogodnym dla klienta czasie poza standardowymi godzinami pracy. Taka możliwość będzie zależna od zakresu usług, a także czasowej dostępności konsumenta. Charakter usług oraz godziny ich wykonania będą ustalane z odbiorcą oferty telefonicznie bądź poprzez e-mail.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i rynku konkurencji,
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • analiza rynku konkurencji,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy,
 • potencjalni odbiorcy,
 • analiza SWOT,
 • analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych,
 • plan finansowy projektowanej działalności gospodarczej - planowany całkowity koszt przedsięwzięcia,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej - analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: