Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI BUDOWLANE / REMONTY KUCHNI I ŁAZIENEK

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI BUDOWLANE / REMONTY KUCHNI I ŁAZIENEK

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Stały wzrost popytu na usługi budowlano-remontowe świadczy o niezwykłym potencjale tej formy działalności. Przedsiębiorcy, wychodząc naprzeciw znacznemu zapotrzebowaniu, decydują się na rozpoczęcie własnego biznesu. Konkurencja nie jest przeszkodą w otwieraniu kolejnych firm, ani w rozwijaniu tych już działających na rynku.


Coraz więcej osób decyduje się na współpracę z firmą budowlaną, oczekując od niej solidnej, profesjonalnej i dokładnej realizacji ustalonych prac. Przedsiębiorcy otwierają tego typu działalności głównie ze względu na duże zapotrzebowanie na usługi remontowe i budowlane, ale również opłacalność i popularność ich prowadzenia.

Jeśli chcesz otworzyć działalność świadczącą usługi budowlano-remontowe, przygotowany przez nas biznesplan ułatwi Ci rozpoczęcie prowadzenia własnej firmy i pozwoli przygotować dokumentację aplikacyjną o środki na jej rozkręcenie.

Co zawiera biznesplan

Chcesz otworzyć biznes świadczący usługi budowlano-remontowe, ale nie wiesz jak napisać dobry i skuteczny biznesplan? Z tym pakietem jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne. Wystarczy że pobierzesz udostępniony wzór wniosku, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Nie musisz martwić się o obszerność dokumentacji. Ten wniosek pomoże Ci skompletować własną dokumentację, na podstawie której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego planowanego biznesu.

Opisana w biznesplanie firma będzie zajmowała się pracami budowlanymi, a przede wszystkim wykończeniowymi. Zadaniem działalności przerabianie oraz przeprowadzanie remontów łazienek oraz kuchni. W ofercie firmy znajdzie się nie tylko kafelkowanie, gładzie i tapetowanie, ale również montaż zarówno paneli podłogowych, jak i mebli kuchennych i instalacji, a także wykonywanie prac murarskich. Oferta skierowana będzie do indywidualnych klientów, u których wykonywane będą wszystkie prace remontowe.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • rozeznanie rynku,
 • główni potencjalni odbiorcy produktu lub usługi,
 • główni dostawcy, usługodawcy,
 • analiza rynku - konkurencja,
 • charakterystyka planowanej działalności,
 • szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia, które zamierzasz prowadzić (charakterystyka profilu działalności, specyfikacja, zakres, rodzaj usług/towarów, cennik usług/towarów),
 • cel i motywy planowanego założenia działalności,
 • w jaki sposób działalność gospodarcza będzie konkurencyjna w stosunku do już istniejących,
 • planowany kierunek rozwoju działalności - co zamierzamy osiągnąć - opisać cele krótkoterminowe (do 5 lat), oraz długoterminowe (cel, nad którym pracuje się przez wiele lat),
 • opis działań marketingowych,
 • sezonowość,
 • analiza SWOT,
 • kalkulacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej w ramach środków własnych,
 • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z Europejskiego Funduszu Społecznego/Funduszu Pracy,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Mysłowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: