6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
PKD główne: 43.21.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Instalacje elektryczne obecne są na każdym kroku, dlatego konieczne jest istnienie firm, które zajmują się ich montażem i naprawami. Zapotrzebowanie na takie usługi jest bardzo duże, ponieważ coraz częściej w firmach i domach prywatnych pojawiają się instalacje alarmowe oraz monitoring.


Jeżeli zamierzasz otworzyć firmę zajmującą się instalacjami elektrycznymi, gotowy biznesplan, dostępny na naszej stronie, pozwoli Ci skompletować odpowiednią dokumentację aplikacyjną o wnioski na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis planowanego przedsięwzięcia, planowane przychody i koszty, a także specyfikacja wydatków.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim instalacją elektryczną, w szczególności instalacją niskoprądową, czyli monitoringiem, kontrolą dostępu oraz alarmami.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: