Gotowy, przykładowy biznesplan: INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Instalacje elektryczne obecne są na każdym kroku, dlatego konieczne jest istnienie firm, które zajmują się ich montażem i naprawami. Zapotrzebowanie na takie usługi jest bardzo duże, ponieważ coraz częściej w firmach i domach prywatnych pojawiają się instalacje alarmowe oraz monitoring.


Jeżeli zamierzasz otworzyć firmę zajmującą się instalacjami elektrycznymi, gotowy biznesplan, dostępny na naszej stronie, pozwoli Ci skompletować odpowiednią dokumentację aplikacyjną o wnioski na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis planowanego przedsięwzięcia, planowane przychody i koszty, a także specyfikacja wydatków.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim instalacją elektryczną, w szczególności instalacją niskoprądową, czyli monitoringiem, kontrolą dostępu oraz alarmami.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: