Gotowy, przykładowy biznesplan: BUDOWA DREWNIANYCH DOMÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BUDOWA DREWNIANYCH DOMÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Domki letniskowe są bardzo popularnymi miejscami wypoczynku, szczególnie w przypadku rodzin z dziećmi. Wiele osób mieszkających w miejscowościach turystycznych decyduje się na wybudowanie takiego domku, dzięki któremu uzyska dodatkowy dochód, dlatego na rynku są poszukiwane firmy, które zajmują się budową domków.


Jeśli planujesz założyć działalność świadczącą usługi budowy drewnianych domów, gotowy biznesplan, który Ci oferujemy, pomoże w skompletowaniu dokumentacji aplikacyjnej, niezbędnej do uzyskania dofinansowania na otwarcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. analiza SWOT, charakterystyka potencjalnych klientów i konkurencji, a także kalkulacja wydatków rniezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się budową domków letniskowych z drewna. Prace będą wykonywane na materiale dostarczonym przez klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • analiza SWOT,
  • opis produktu/usług (charakterystyka profilu działalności, specyfika, zakres),
  • planowane zatrudnienie pracowników,
  • kalkulacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej,
  • planowane przychody i koszty w skali miesięcznej, kwartalnej i rocznej,
  • potencjalni klienci,
  • analiza konkurencji,
  • sezonowość,
  • plan marketingowy.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Oświęcimiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: