6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy, przykładowy biznesplan:<br></span><span> MEBLE NA WYMIAR

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MEBLE NA WYMIAR

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: URZĄD PRACY
Zawartość: WNIOSEK (24 stron; OK 8000 wyrazów)
PKD główne: 43.31.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Chcesz zajmować się  produkcją mebli na wymiar? Nasz wniosek  pomoże Ci w wypełnianiu dokumentacji na rozpoczęcie własnej działalności. Oferujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Katowicach.

Informacje na temat biznesplanu:

MEBLE NA WYMIAR

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan - MEBLE NA WYMIAR - jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
  • WNIOSEK (24 stron; OK 8000 wyrazów)
  • Dokumenty zawierają:
    1. WNIOSEK
    Opis przedsięwzięciaMiejsce wykonywania działalnościPROPONOWANA FORMA ZABEZPIECZENIA ZWROTU DOFINANSOWANIACele i motywy podjęcia działalności gospodarczejAnaliza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaruPlanowany kierunek rozwoju firmyPlany zatrudnieniaAnaliza rynku konkurencjiOpis działań marketingowychPotencjalni dostawcyPotencjalni odbiorcyCzy popyt na produkt / usługę będzie podlegał sezonowym zmianom?ANALIZA SWOTANALIZA POTENCJALNYCH RYZYK, KTÓRE MOGĄ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO UPADKU pLANOWANEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ WRAZ Z PROPOZYCJĄ DZIAŁAŃ ZARADCZYCHPrzewidywane koszty i efekty ekonomiczne wynikające z tytułu prowadzenia działalnościPLANOWANE KOSZTY PODJĘCIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ORAZ SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA I HARMONOGRAM WYDATKÓW W RAMACH WNIOSKOWANYCH ŚRODKÓW FINANSOWANYCH (DOFINANSOWANIA) Z PUP w ramach dofinansowaniaWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

    Zobacz także inne biznesplany: