6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Burgerownia

Gotowy biznesplan:
Burgerownia

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: WSPARCIE W STARCIE
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (16 stron, ok   5700 wyrazów)
PKD główne: 56.10.A
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie lokalu gastronomicznego w postaci burgerowni. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do projektu "Wsparcie w starcie" do Urzędu Pracy w Gliwicach.

Co zawiera biznesplan:

BURGEROWNIA

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE BURGEROWNI, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną burgerownie. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do projektu „Wsparcie w starcie”.Działalność będzie polegała prowadzeniu działalności w branży gastronomicznej. Prowadzenie placówki gastronomicznej – burger baru. Działalność  będzie prowadzona w punkcie stacjonarnym zlokalizowanym na terenie Gliwic, na terenie dzielnicy centrum w pobliżu rynku miasta. Na początku prowadzenia działalności lokal będzie otwarty w godzinach: 12.00-23.00 (poniedziałek - piątek), 15.00-00.00 (sobota- niedziela), wynika to z godzin w jakich w okolicy pojawiają się potencjalni klienci. W ofercie będą znajdowały się zarówno burgery oraz dodatki. Dodatkowo będę oferowała ciepłe napoje – herbatę, kawę, oraz napoje zimne i piwo. Dodatkowym uzupełnieniem będzie karta drinków. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (16 stron, ok   5700 wyrazów) Dokumenty zawierają m.in.:
  1. WNIOSEK:
  • dane wnioskodawcy
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej
  • opis przedsięwzięcia (jaka działalność, co będzie wytwarzane/ sprzedawane/ oferowane/rodzaj usług, docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców, forma sprzedaży, zasięg, konkurencja, główne założenia, sezonowość) oraz cel pożyczki
  • planowane przychody
  • opis założeń leżących u podstaw planowanych przychodów
  • planowane koszty
  • opis założeń leżących u podstaw planowanych kosztów
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki
  •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.