6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: BURGEROWNIA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BURGEROWNIA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 56.10.A
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Obecnie w branży gastronomicznej panuje moda na tzw. slow fast food - równie pyszne i zarazem zdrowe alternatywy dla typowych potraw ze słynnych sieciowych fast foodów. Dzięki temu otworzyła się droga wielu możliwości dla lokali oferujących burgery, w których można liczyć jednocześnie na profesjonalną obsługę i szybką dostawę posiłku.


Jeśli chcesz otworzyć własny lokal gastronomiczny w postaci burgerowni, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu. Pomoże Ci sporządzić dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach przygotowanego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej, planowane przychody oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych dotacji.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu placówki gastronomicznej w formie burger baru. W karcie działalności znajdą się nie tylko burgery i wszelkie dodatki, ale również ciepłe napoje, w tym kawa i herbata, a także zimne napoje oraz piwo.

Uzupełnieniem oferty będzie serwowanie różnego rodzaju drinków. Burgerownia będzie prowadzona w lokalu znajdującym się blisko rynku miasta. Godziny jego otwarcia będą następujące:

  • poniedziałek-piątek: godz. 12.00-23.00,
  • sobota-niedziela: godz. 15.00-00.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
  • opis przedsięwzięcia (jaka działalność, co będzie wytwarzane/ sprzedawane/oferowane, rodzaj usług, docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców, forma sprzedaży, zasięg, konkurencja, główne założenia, sezonowość) oraz cel pożyczki,
  • planowane przychody,
  • opis założeń leżących u podstaw planowanych przychodów,
  • planowane koszty,
  • opis założeń leżących u podstaw planowanych kosztów,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach w ramach projektu “Wsparcie w starcie”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: