Gotowy, przykładowy biznesplan: BURGEROWNIA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BURGEROWNIA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Obecnie w branży gastronomicznej panuje moda na tzw. slow fast food - równie pyszne i zarazem zdrowe alternatywy dla typowych potraw ze słynnych sieciowych fast foodów. Dzięki temu otworzyła się droga wielu możliwości dla lokali oferujących burgery, w których można liczyć jednocześnie na profesjonalną obsługę i szybką dostawę posiłku.


Jeśli chcesz otworzyć własny lokal gastronomiczny w postaci burgerowni, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu. Pomoże Ci sporządzić dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach przygotowanego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej, planowane przychody oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych dotacji.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu placówki gastronomicznej w formie burger baru. W karcie działalności znajdą się nie tylko burgery i wszelkie dodatki, ale również ciepłe napoje, w tym kawa i herbata, a także zimne napoje oraz piwo.

Uzupełnieniem oferty będzie serwowanie różnego rodzaju drinków. Burgerownia będzie prowadzona w lokalu znajdującym się blisko rynku miasta. Godziny jego otwarcia będą następujące:

  • poniedziałek-piątek: godz. 12.00-23.00,
  • sobota-niedziela: godz. 15.00-00.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
  • opis przedsięwzięcia (jaka działalność, co będzie wytwarzane/ sprzedawane/oferowane, rodzaj usług, docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców, forma sprzedaży, zasięg, konkurencja, główne założenia, sezonowość) oraz cel pożyczki,
  • planowane przychody,
  • opis założeń leżących u podstaw planowanych przychodów,
  • planowane koszty,
  • opis założeń leżących u podstaw planowanych kosztów,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach w ramach projektu “Wsparcie w starcie”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: