Gotowy, przykładowy biznesplan: LODZIARNIA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
LODZIARNIA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Czy pasjonujesz się przygotowywaniem deserów lodowych? Marzysz o otworzeniu własnej lodziarni? Zanim przejdziesz do realizacji tego marzenia, musisz opracować biznesplan, dzięki niemu ocenisz potencjał swojego pomysłu. Pobierz gotowy biznesplan dla lodziarni. Znajdziesz tu zestaw dokumentów, który możesz wykorzystać podczas ubiegania się o dofinansowanie w Urzędzie Pracy.

Jakie elementy zawiera wzór biznesplanu lodziarni?

Przykładowy biznesplan lodziarni składa się z wniosku zawierającego 27 stron i formularza DEMINIMIS. Będzie dla Ciebie pomocą w kompletowaniu dokumentów aplikacyjnych o dotacje na rozpoczęcie działalności. Wniosek zawiera wszystkie niezbędne elementy biznesplanu:

 • Informacje o wnioskodawcy
 • Opis podejmowanego przedsięwzięcia
 • Opis planowanych działań na rzecz realizacji zamierzonej działalności
 • Opis lokalizacji i jej wpływu na rozwój firmy
 • Charakterystykę produktu lub usługi z uwzględniającą popyt na rynku, strategię cenową oraz opis całości czynności związanych z wykonaniem usługi, formę rozliczenia podatku dochodowego
 • Opis przewidywanej grupy odbiorców produktu lub usługi
 • Opis konkurencji
 • Opis dostawców, kontrahentów
 • Działania marketingowe:
 • Plan rozwoju firmy
 • Analizę finansową przedsięwzięcia
 • Prognozowany rachunek wyników
 • Specyfikację wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania i wkładu własnego

Dla kogo przeznaczony jest przykładowy biznesplan?

Opracowanie biznesplanu stworzyliśmy z myślą o wszystkich osobach, które chcą przygotować się do prowadzenia działalności gospodarczej na podstawie kodu PKD 56.10.A, Sekcja I. Jest to podklasa, która obejmuje:

Kod PKD 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne:
Przygotowanie i podawanie posiłków gościom na miejscu, na wynos lub dostarczanych im pod wskazany adres. Przeznaczona jest dla działalności: lodziarni oraz restauracji, kawiarni, restauracji typu fast food, barów mlecznych, barów szybkiej obsługi, pizzerii oraz miejsc z żywnością na wynos.

Czym wyróżnia się nasz biznesplan?

 1. To dokument, dzięki któremu precyzyjnie zaplanujesz i zweryfikujesz swój pomysł na biznes.
 2. Dokument został przygotowany profesjonalnie, dlatego wzbudza zaufanie instytucji np. Urzędów Pracy.
 3. Korzystając ze wzoru biznesplanu lodziarni, zaoszczędzisz czas, ponieważ nie musisz stawiać się wielokrotnie do Urzędu Pracy w celu poprawienia swojego wniosku.
 4. To niezbędny dokument dla początkujących przedsiębiorców, ponieważ na jego podstawie możesz przygotować dla siebie także inne strategiczne dokumenty.
 5. Zawiera argumenty uporządkowane w taki sposób, aby prezentowały firmę i jej plany jako opłacalne.
 6. To kompleksowy dokument który, obejmuje wszystkie najważniejsze obszary, w których funkcjonuje firma.
 7. Przykład biznesplanu opracowaliśmy tak, aby pozwalał na zwiększenie szans na pozyskanie środków z Urzędu Pracy w ramach dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Pobierz gotowy wzór biznesplanu dla lodziarni

Biznesplan lodziarni został przygotowany i złożony w Urzędzie Pracy w Cieszynie. Dzięki niemu z sukcesem pozyskano dotację. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski. Ten pakiet dokumentów możesz wykorzystać podczas przygotowywania własnego wniosku do Urzędu Pracy o przyznanie jednorazowego dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: