Gotowy, przykładowy biznesplan: FOOD TRUCK Z KURCZAKAMI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FOOD TRUCK Z KURCZAKAMI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 56.10.B - Ruchome placówki gastronomiczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Food truck to świetny pomysł na sezonowy biznes. Busy oferujące różnorodną kuchnię przyciągają wielu smakoszy, zwłaszcza podczas wydarzeń w pobliżu kurortów czy plaż. Ze względu na dużą dostępność i smak, który przypada do gustu niemal każdemu, popularnością cieszą się food trucki z kurczakami z rożna.


Jeżeli zamierzasz otworzyć własny biznes i szukasz pomysłu na niego, pomyśl o założeniu punktu gastronomicznego, jakim jest foodtruck z kurczakami. Aby ułatwić sobie proces zakładania firmy, skorzystaj z gotowego biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie. Posłużenie się nim ułatwi Ci otrzymanie dotacji na otwarcie i prowadzenie food trucka.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan będzie dla Ciebie dużą pomocą organizacyjną. Dzięki niemu nie pogubisz się w obszernej dokumentacji. W skład wzoru biznesplanu, który przygotowaliśmy dla Ciebie, wchodzi m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków oraz kompleksowa analiza finansowa.

W ramach działalności opisanej w przykładowym biznesplanie, będziesz zajmować się świadczeniem usług gastronomicznych. W ofercie znajdzie się sprzedaż wyłącznie kurczaków z rożna.

Głównym miejscem działania food trucka będzie centrum handlowe. Sprzedaż produktów będzie możliwa również na różnego rodzaju występach takich jak: eventy, festyny, koncerty, a nawet zloty food trucków.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • dane wnioskodawcy,
  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków Urzędu Pracy,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Biznesplan: Pizzeria
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Pizzeria

Biznesplan: klubokawiarni
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: klubokawiarni

Biznesplan: Restauracja
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Restauracja

Przydatne linki: