6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: FOOD TRUCK Z KURCZAKAMI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FOOD TRUCK Z KURCZAKAMI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 56.10.B
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Food truck to świetny pomysł na sezonowy biznes. Busy oferujące różnorodną kuchnię przyciągają wielu smakoszy, zwłaszcza podczas wydarzeń w pobliżu kurortów czy plaż. Ze względu na dużą dostępność i smak, który przypada do gustu niemal każdemu, popularnością cieszą się food trucki z kurczakami z rożna.


Jeżeli zamierzasz otworzyć własny biznes i szukasz pomysłu na niego, pomyśl o założeniu punktu gastronomicznego, jakim jest foodtruck z kurczakami. Aby ułatwić sobie proces zakładania firmy, skorzystaj z gotowego biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie. Posłużenie się nim ułatwi Ci otrzymanie dotacji na otwarcie i prowadzenie food trucka.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan będzie dla Ciebie dużą pomocą organizacyjną. Dzięki niemu nie pogubisz się w obszernej dokumentacji. W skład wzoru biznesplanu, który przygotowaliśmy dla Ciebie, wchodzi m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków oraz kompleksowa analiza finansowa.

W ramach działalności opisanej w przykładowym biznesplanie, będziesz zajmować się świadczeniem usług gastronomicznych. W ofercie znajdzie się sprzedaż wyłącznie kurczaków z rożna.

Głównym miejscem działania food trucka będzie centrum handlowe. Sprzedaż produktów będzie możliwa również na różnego rodzaju występach takich jak: eventy, festyny, koncerty, a nawet zloty food trucków.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • dane wnioskodawcy,
  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków Urzędu Pracy,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: