Gotowy, przykładowy biznesplan: DIETETYK

Gotowy, przykładowy biznesplan:
DIETETYK

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 49.32.Z - Działalność taksówek osobowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W dzisiejszych czasach zaczęto bardzo dbać o zdrowy styl życia. W telewizji widzimy mnóstwo reklam nakłaniających do zmieniania swoich nawyków. Tak samo, świadomość zagrożeń wynikających z nadwagi stała się większa. Wiele osób zaczęła dbać o swoją dietę i tym samy o zdrowie. W samej Polsce dużo ludzi boryka się z problemem nadwagi. Leczenie nadwagi na własną rękę bywa trudne, a my nie posiadamy wystarczającej wiedzy, by ułożyć sobie optymalną dietę. W tych przypadkach bardzo ważne jest skorzystanie z pomocy dietetyka. Dietetyk ułoży optymalną dietę i pomoże zwalczyć nadwagę.


Jeżeli masz wykształcenie dietetyczne i myślisz o założeniu własnego gabinetu, możesz ubiegać się o dofinansowanie. Jednym z dokumentów aplikacyjnych jest biznesplan. Przykładowy biznesplan powinien spełniać standardy Urzędu Pracy. Nasz udostępniony przykładowy biznesplan spełnia je i ułatwia drogę do pozyskania funduszy na realizację firmy.

Co zawiera biznesplan:

Gotowy biznesplan zawiera między innymi: plan inwestycyjny, plan marketingowy i prognoza sprzedaży produktu/usługi i przychody. Gotowe dokumenty aplikacyjne umożliwią nam uzyskanie dotacji na rozwinięcie własnego gabinetu dietetycznego. Wymagane dokumenty wystarczy tylko uzupełnić i złożyć w swoim Urzędzie Pracy.

Działalność gospodarcza opisana w biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną, jak i dietoterapią chorób. Oferta obejmować będzie nie tylko konsultacje z klientem, ale również układanie jadłospisów oraz kontrole w trakcie okresu dietetycznego. Usługi skierowane będą do indywidualnych klientów, w głównej mierze do otyłych pacjentów, a także sportowców, osób z chorobami metabolicznych. Zadaniem gabinetu będzie przygotowanie sportowców do zawodów oraz korygowanie błędów żywieniowych pacjentów. Usługi będą świadczone w głównej mierze w stacjonarnym gabinecie otwartym od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00. W razie potrzeby świadczenie usług będzie również możliwe bezpośrednio u klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • biznesplan,
 • dane wnioskodawcy - życiorys zawodowy wnioskodawcy,
 • plan marketingowy/analiza finansowa,
 • opis produktu/usługi,
 • charakterystyka rynku,
 • konkurencja na rynku,
 • dystrybucja i promocja,
 • cena, prognoza sprzedaży produktu/usługi i przychody,
 • analiza finansowa za okres pierwszych 12 miesięcy,
 • plan inwestycyjny,
 • aktualne zdolności wytwórcze.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdyni. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: