6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: DIETETYK

Gotowy, przykładowy biznesplan:
DIETETYK

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 49.32.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

W dzisiejszych czasach zaczęto bardzo dbać o zdrowy styl życia. W telewizji widzimy mnóstwo reklam nakłaniających do zmieniania swoich nawyków. Tak samo, świadomość zagrożeń wynikających z nadwagi stała się większa. Wiele osób zaczęła dbać o swoją dietę i tym samy o zdrowie. W samej Polsce dużo ludzi boryka się z problemem nadwagi. Leczenie nadwagi na własną rękę bywa trudne, a my nie posiadamy wystarczającej wiedzy, by ułożyć sobie optymalną dietę. W tych przypadkach bardzo ważne jest skorzystanie z pomocy dietetyka. Dietetyk ułoży optymalną dietę i pomoże zwalczyć nadwagę.


Jeżeli masz wykształcenie dietetyczne i myślisz o założeniu własnego gabinetu, możesz ubiegać się o dofinansowanie. Jednym z dokumentów aplikacyjnych jest biznesplan. Przykładowy biznesplan powinien spełniać standardy Urzędu Pracy. Nasz udostępniony przykładowy biznesplan spełnia je i ułatwia drogę do pozyskania funduszy na realizację firmy.

Co zawiera biznesplan:

Gotowy biznesplan zawiera między innymi: plan inwestycyjny, plan marketingowy i prognoza sprzedaży produktu/usługi i przychody. Gotowe dokumenty aplikacyjne umożliwią nam uzyskanie dotacji na rozwinięcie własnego gabinetu dietetycznego. Wymagane dokumenty wystarczy tylko uzupełnić i złożyć w swoim Urzędzie Pracy.

Działalność gospodarcza opisana w biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną, jak i dietoterapią chorób. Oferta obejmować będzie nie tylko konsultacje z klientem, ale również układanie jadłospisów oraz kontrole w trakcie okresu dietetycznego. Usługi skierowane będą do indywidualnych klientów, w głównej mierze do otyłych pacjentów, a także sportowców, osób z chorobami metabolicznych. Zadaniem gabinetu będzie przygotowanie sportowców do zawodów oraz korygowanie błędów żywieniowych pacjentów. Usługi będą świadczone w głównej mierze w stacjonarnym gabinecie otwartym od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00. W razie potrzeby świadczenie usług będzie również możliwe bezpośrednio u klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • biznesplan,
 • dane wnioskodawcy - życiorys zawodowy wnioskodawcy,
 • plan marketingowy/analiza finansowa,
 • opis produktu/usługi,
 • charakterystyka rynku,
 • konkurencja na rynku,
 • dystrybucja i promocja,
 • cena, prognoza sprzedaży produktu/usługi i przychody,
 • analiza finansowa za okres pierwszych 12 miesięcy,
 • plan inwestycyjny,
 • aktualne zdolności wytwórcze.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdyni. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: