Gotowy, przykładowy biznesplan: DENTYSTA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
DENTYSTA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 86.23.Z - Praktyka lekarska dentystyczna
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

DENTYSTA

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI DENTYSTYCZNE, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi dentystyczne. Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Zawierciu.Biznesplan przygotowany został w celu otwarcia własnej działalności gospodarczej w zakresie świadczenia usług stomatologicznych oraz usług edukacyjnych w zakresie wiedzy o stomatologii. Jest to działalność w charakterze podwykonawcy. Głównym zakresem działania będzie stomatologia zachowawcza z endodoncją, prosta chirurgia, periodontologia, pedodoncja, protetyka a dodatkowo edukacja w zakresie wiedzy o stomatologii dziecięcej. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Biznesplan (33 strony, około 7000 wyrazów) Biznesplan zawiera:
 • Opis planowanego przedsięwzięcia
 • Informacje o przedsiębiorcy
 • Analiza finansowa planowanego przedsięwzięcia
 • Analiza reklamy, promocji
 • Program działania
 • Analiza konkurencji
 • Analiza mocnych i słabych stron planowanego przedsięwzięcia
 • Kalkulacja kosztów  związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 • Oraz źródła ich finansowania
 • Harmonogram wydatków  i  szczegółowa  specyfikacja  wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania działalności gospodarczej
 • WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

  Sposób i koszt dostawy

  Koszt dostawy:
  Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Czas dostawy:
  Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

  Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

  Pisanie gotowych biznesplanów

  Zobacz także inne biznesplany:

  Przydatne linki: