6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PRAKTYKA POŁOŻNICZA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRAKTYKA POŁOŻNICZA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 86.90.C
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Jeżeli posiadasz prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki oraz minimum dwuletnie doświadczenie - pomyśl o otwarciu własnego biznesu. Wiele osób zniechęconych do korzystania z usług państwowych szpitali, decyduje się przeznaczyć pieniądze na kogoś, kto profesjonalnie zajmie się kobietą w okresie ciąży i po porodzie.


Zamierzasz założyć działalność polegającą na prywatnej praktyce położniczej? Już teraz skorzystaj z oferowanego przez nas wniosku oraz biznesplanu. Dzięki tym dokumentom będziesz w stanie samodzielnie stworzyć wniosek aplikacyjny, pozwalający na zdobycie środków na rozpoczęcie własnej działalności.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan, który Ci oferujemy, zawiera szczegółowo sporządzone dokumenty niezbędne w przypadku starania się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. W dokumentacji znajdują się m.in. opis planowanego przedsięwzięcia, charakterystyka rynku oraz profesjonalna analiza SWOT.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie prywatną praktyką położniczą funkcjonującą w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Do głównych zadań przedsiębiorstwa należeć będzie przyjmowanie i obsługa pacjentów (przede wszystkim kobiet w ciąży) oraz profilaktyka zdrowotna.

Oferta działalności związana będzie z: edukacją przedporodową, wizytami patronażowymi, poradami przedkoncepcyjnymi, nauką samokontroli piersi, sprawowaniem opieki nad matką i noworodkiem, a także monitorowaniem przebiegu okresu poporodowego, profilaktyką chorób kobiecych i patologii położniczych oraz badaniem noworodków i opieką nad nimi.

Prywatna praktyka położnicza będzie działała w godzinach od 8.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Usługi będą świadczone wyłącznie u klientów i będą dotyczyły odbiorców indywidualnych.

Biznesplan złożony jest z następujących dokumentów:

 1. Wniosek
  • informacje o wnioskodawcy,
  • informacje o warunkach pożyczki i jej zabezpieczeniach,
  • proponowane zabezpieczenia spłaty pożyczki.
 2. Biznesplan
  • dane wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • plan marketingowy,
  • opis produktu/usługi oraz konkurencji
  • dystrybucja i promocja,
  • główni potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
  • charakterystyka konkurencji,
  • charakterystyka rynku,
  • analiza SWOT,
  • prognoza przychodów z planowanej działalności,
  • uproszczone sprawozdanie finansowe i analiza przewidywanych efektów ekonomicznych planowanego przedsięwzięcia na okres 3 lat.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Bielsku-Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym Urzędzie Pracy na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: