Gotowy, przykładowy biznesplan: PRAKTYKA POŁOŻNICZA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRAKTYKA POŁOŻNICZA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 86.90.C - Praktyka pielęgniarek i położnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Jeżeli posiadasz prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki oraz minimum dwuletnie doświadczenie - pomyśl o otwarciu własnego biznesu. Wiele osób zniechęconych do korzystania z usług państwowych szpitali, decyduje się przeznaczyć pieniądze na kogoś, kto profesjonalnie zajmie się kobietą w okresie ciąży i po porodzie.


Zamierzasz założyć działalność polegającą na prywatnej praktyce położniczej? Już teraz skorzystaj z oferowanego przez nas wniosku oraz biznesplanu. Dzięki tym dokumentom będziesz w stanie samodzielnie stworzyć wniosek aplikacyjny, pozwalający na zdobycie środków na rozpoczęcie własnej działalności.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan, który Ci oferujemy, zawiera szczegółowo sporządzone dokumenty niezbędne w przypadku starania się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. W dokumentacji znajdują się m.in. opis planowanego przedsięwzięcia, charakterystyka rynku oraz profesjonalna analiza SWOT.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie prywatną praktyką położniczą funkcjonującą w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Do głównych zadań przedsiębiorstwa należeć będzie przyjmowanie i obsługa pacjentów (przede wszystkim kobiet w ciąży) oraz profilaktyka zdrowotna.

Oferta działalności związana będzie z: edukacją przedporodową, wizytami patronażowymi, poradami przedkoncepcyjnymi, nauką samokontroli piersi, sprawowaniem opieki nad matką i noworodkiem, a także monitorowaniem przebiegu okresu poporodowego, profilaktyką chorób kobiecych i patologii położniczych oraz badaniem noworodków i opieką nad nimi.

Prywatna praktyka położnicza będzie działała w godzinach od 8.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Usługi będą świadczone wyłącznie u klientów i będą dotyczyły odbiorców indywidualnych.

Biznesplan złożony jest z następujących dokumentów:

 1. Wniosek
  • informacje o wnioskodawcy,
  • informacje o warunkach pożyczki i jej zabezpieczeniach,
  • proponowane zabezpieczenia spłaty pożyczki.
 2. Biznesplan
  • dane wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • plan marketingowy,
  • opis produktu/usługi oraz konkurencji
  • dystrybucja i promocja,
  • główni potencjalni odbiorcy produktu lub usług,
  • charakterystyka konkurencji,
  • charakterystyka rynku,
  • analiza SWOT,
  • prognoza przychodów z planowanej działalności,
  • uproszczone sprawozdanie finansowe i analiza przewidywanych efektów ekonomicznych planowanego przedsięwzięcia na okres 3 lat.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do urzędu w Bielsku-Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym Urzędzie Pracy na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Biznesplan: Dietetyk
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Dietetyk

Biznesplan: Coaching
Cena: 39,00 zł

Biznesplan: Coaching

Biznesplan: Psycholog
Cena: 69,00 zł

Biznesplan: Psycholog

Przydatne linki: