Gotowy, przykładowy biznesplan: DRUK 3D

Gotowy, przykładowy biznesplan:
DRUK 3D

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W ostatnim czasie można zauważyć duże zainteresowanie drukiem 3D. Popyt na tego typu druk jest widoczny zwłaszcza w przypadku firm, ale także osób prywatnych. Może się to okazać doskonałym pomysłem na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.


Jeżeli planujesz otwarcie działalności oferującej druk 3D, skorzystaj z gotowego biznesplanu. Umożliwi Ci skompletowanie dokumentacji aplikacyjnej o środki na prowadzenie własnego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz szczegółowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. charakterystyka konkurencji, analiza finansowa i szczegółowa specyfikacja wydatków.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się tworzeniem druku 3D - wykonywaniem prototypów i małych serii na zamówienie. Druki będą wykonywane na bazie projektów dostarczanych przez klientów, a projekty prostych detali na zamówienie.

Działalność będzie prowadzona w domu, a usługi będą wykonywane zdalnie. Oferta będzie prezentowana przede wszystkim na portalach sprzedażowych oraz portalach ogłoszeniowych. Gotowe projekty klienci będą mogli odebrać osobiście lub będą one wysyłane do klientów za pomocą kuriera.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • krótkie uzasadnienie ubiegania się o środki na podjęcie w/w działalności gospodarczej,
 • umiejętności przydatne do prowadzenia własnej firmy,
 • krótki opis planowanej działalności,
 • krótkie uzasadnienie wyboru rodzaju działalności gospodarczej,
 • dostawcy,
 • odbiorcy,
 • główni konkurenci na rynku,
 • reklama,
 • analiza finansowa,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
 • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: