Gotowy, przykładowy biznesplan: MONTAŻ I SERWIS WIND DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MONTAŻ I SERWIS WIND DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 43.29.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

MONTAŻ I SERWIS WIND DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ FIRMĘ ZAJMUJĄCĄ SIĘ MONTAŻEM I SERWISOWANIEM WIND DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć działalność oferującą montaż i serwis wind dla osób z niepełnosprawnością. Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Katowicach.Wniosek został stworzony na potrzeby otwarcia działalności usługowej. Będzie to serwis mobilny specjalizujący się w urządzeniach dźwigowych. Główną działalnością będzie montaż urządzeń dźwigowych i platform do transportu osób niepełnosprawnych. W ofercie znajdzie się: montaż urządzeń, naprawa i serwis, wydawanie opinii technicznych, przygotowywanie instruktaży pracy na urządzeniach, prowadzenie dokumentacji, programowanie, montaż instalacji elektrycznych związanych z instalacjami, automatyka, test podzespołów, ogólna diagnostyka, wymiana uszkodzonych podzespołów.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (22 stron, około 5500 wyrazów)Wniosek zawiera:1.WNIOSEK
 • Informacje o wnioskodawcy
 • Przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • Szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia
 • Cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • Analiza rynku
 • Planowany kierunek rozwoju firmy
 • Opis działań marketingowych
 • Potencjalni dostawcy
 • Potencjalni odbiorcy
 • Analiza swot
 • Analiza potencjalnych ryzyk
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej
 • Planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków
 •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

  Sposób i koszt dostawy

  Koszt dostawy:
  Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

  Czas dostawy:
  Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

  Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

  Pisanie gotowych biznesplanów

  Zobacz także inne biznesplany:

  Przydatne linki: