Gotowy, przykładowy biznesplan: SERWIS DOJAREK

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SERWIS DOJAREK

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 33.12.Z - Naprawa i konserwacja maszyn
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Każde urządzenia może się zepsuć i wymaga fachowej obsługi i naprawy. Szukamy odpowiednich specjalistów do naprawy samochodów, lodówek czy telewizorów. To samo tyczy się dojarek. Pośród szerokiego wyboru specjalistów w naprawach telefonów czy komputerów, ciągle brakuje ludzi którzy specjalizują się w serwisie dojarek. Branża mleczna jest bardzo dobrze rozwiniętą branża w Polsce, dlatego kierunek firmy w stronę serwisu wydaje się dobrym i niszowym pomysłem. Przedsiębiorcy w tej branży zdają sobie sprawę jak ważne są częste i dokładne przeglądy dojarek.


Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem swojej firmy zajmującej się serwisem dojarek, możesz starać się o uzyskanie dofinansowania ze swojego urzędu Pracy. Posiadanie biznesplanu zwiększy twoje szanse na uzyskanie potrzebnych dotacji. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu biznesplanu, możesz skorzystać z profesjonalnego gotowego wzoru. Gotowy wzór biznesplanu spełnia wymagania Urzędu Pracy dotyczące otrzymania dofinansowania.

Co zawiera nasz biznesplan:

Gotowy biznesplan zawiera m.in.: analizę rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru, opis działań marketingowych czy analizę SWOT. Skorzystanie z gotowych dokumentów zwiększy twoje szanse na uzyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy.

Wszystkie udostępnione dokumenty spełniają wymagania Urzędu dotyczące otrzymania dotacji.

Firma opisana w biznesplanie będzie się zajmowała profesjonalnym montażem, serwisem i sprzedażą urządzeń niezbędnych do hodowli bydła i produkcji mleka. Działalność będzie sprzedawała schładzalniki do mleka, stacje żywienia, hale udojowe nowe i używane i dojarki rurociągowe, wygrodzenia do obór uwięziowych i wolnostanowiskowych, chemię i akcesoria do produkcji mleka takich marek jak np. delaval.

Biznesplan złożony jest z następujących dokumentów:

 • Opis przedsięwzięcia
 • Miejsce wykonywania działalności
 • Cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • Analiza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru
 • Planowany kierunek rozwoju firmy
 • Plany zatrudnienia
 • Analiza rynku konkurencji
 • Opis działań marketingowych
 • Potencjalni dostawcy
 • Popyt na produkt
 • Analiza swot
 • Analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych
 • Posiadane środki techniczne potrzebne do prowadzenia działalności gospodarczej
 • Przewidywane koszty i efekty ekonomiczne wynikające z tytułu prowadzenia działalności
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, źródła ich finansowania oraz szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: