6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SERWIS DOJAREK

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SERWIS DOJAREK

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 33.12.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Każde urządzenia może się zepsuć i wymaga fachowej obsługi i naprawy. Szukamy odpowiednich specjalistów do naprawy samochodów, lodówek czy telewizorów. To samo tyczy się dojarek. Pośród szerokiego wyboru specjalistów w naprawach telefonów czy komputerów, ciągle brakuje ludzi którzy specjalizują się w serwisie dojarek. Branża mleczna jest bardzo dobrze rozwiniętą branża w Polsce, dlatego kierunek firmy w stronę serwisu wydaje się dobrym i niszowym pomysłem. Przedsiębiorcy w tej branży zdają sobie sprawę jak ważne są częste i dokładne przeglądy dojarek.


Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem swojej firmy zajmującej się serwisem dojarek, możesz starać się o uzyskanie dofinansowania ze swojego urzędu Pracy. Posiadanie biznesplanu zwiększy twoje szanse na uzyskanie potrzebnych dotacji. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu biznesplanu, możesz skorzystać z profesjonalnego gotowego wzoru. Gotowy wzór biznesplanu spełnia wymagania Urzędu Pracy dotyczące otrzymania dofinansowania.

Co zawiera nasz biznesplan:

Gotowy biznesplan zawiera m.in.: analizę rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru, opis działań marketingowych czy analizę SWOT. Skorzystanie z gotowych dokumentów zwiększy twoje szanse na uzyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy.

Wszystkie udostępnione dokumenty spełniają wymagania Urzędu dotyczące otrzymania dotacji.

Firma opisana w biznesplanie będzie się zajmowała profesjonalnym montażem, serwisem i sprzedażą urządzeń niezbędnych do hodowli bydła i produkcji mleka. Działalność będzie sprzedawała schładzalniki do mleka, stacje żywienia, hale udojowe nowe i używane i dojarki rurociągowe, wygrodzenia do obór uwięziowych i wolnostanowiskowych, chemię i akcesoria do produkcji mleka takich marek jak np. delaval.

Biznesplan złożony jest z następujących dokumentów:

 • Opis przedsięwzięcia
 • Miejsce wykonywania działalności
 • Cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • Analiza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru
 • Planowany kierunek rozwoju firmy
 • Plany zatrudnienia
 • Analiza rynku konkurencji
 • Opis działań marketingowych
 • Potencjalni dostawcy
 • Popyt na produkt
 • Analiza swot
 • Analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych
 • Posiadane środki techniczne potrzebne do prowadzenia działalności gospodarczej
 • Przewidywane koszty i efekty ekonomiczne wynikające z tytułu prowadzenia działalności
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, źródła ich finansowania oraz szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: