6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: ESCAPE ROOM

Gotowy, przykładowy biznesplan:
ESCAPE ROOM

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 93.29.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Escape room to jeden z najbardziej modnych sposobów spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół. Zabawa polega na tym, że grupa osób zostaje zamknięta na klucz i w celu wydostania się z pokoju, musi rozwikłać zagadkę. Wiele takich lokali ma do dyspozycji kilka pokoi różniących się przede wszystkim tematycznie, ale także opracowanych stosownie do wieku odwiedzających.


Jeżeli planujesz otworzyć własny escape room, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który ułatwi Ci przygotowanie własnej dokumentacji aplikacyjnej o środki na prowadzenie własnej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. plan działań marketingowych, profesjonalna analiza SWOT, a także uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu escape roomu - pokoju zagadek. Klient musi rozwiązać stawiane przed nim zadania lub zagadki i wyjść z pokoju w jak najkrótszym czasie.

Gra nadaje się zarówno dla dzieci w wieku szkolnym, jak i dorosłych, ponieważ klient może wybrać różne poziomy trudności: łatwy, średni lub bardzo trudny. Escape room będzie otwarty od poniedziałku do niedzieli. Godziny otwarcia: 13.00-22.00. Sprzedaż będzie prowadzona w sposób bezpośredni.

Klienci będą umawiali termin poprzez telefon, stronę www i fanpage na facebooku. Tam też będą informowani o warunkach oraz aktualnych cenach i dostępności terminów. Przy składaniu zamówienia klient będzie płacił przelewem (zaliczka 50% lub całość).

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: