Gotowy, przykładowy biznesplan: ESCAPE ROOM

Gotowy, przykładowy biznesplan:
ESCAPE ROOM

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 93.29.Z - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Escape room to jeden z najbardziej modnych sposobów spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół. Zabawa polega na tym, że grupa osób zostaje zamknięta na klucz i w celu wydostania się z pokoju, musi rozwikłać zagadkę. Wiele takich lokali ma do dyspozycji kilka pokoi różniących się przede wszystkim tematycznie, ale także opracowanych stosownie do wieku odwiedzających.


Jeżeli planujesz otworzyć własny escape room, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który ułatwi Ci przygotowanie własnej dokumentacji aplikacyjnej o środki na prowadzenie własnej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. plan działań marketingowych, profesjonalna analiza SWOT, a także uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu escape roomu - pokoju zagadek. Klient musi rozwiązać stawiane przed nim zadania lub zagadki i wyjść z pokoju w jak najkrótszym czasie.

Gra nadaje się zarówno dla dzieci w wieku szkolnym, jak i dorosłych, ponieważ klient może wybrać różne poziomy trudności: łatwy, średni lub bardzo trudny. Escape room będzie otwarty od poniedziałku do niedzieli. Godziny otwarcia: 13.00-22.00. Sprzedaż będzie prowadzona w sposób bezpośredni.

Klienci będą umawiali termin poprzez telefon, stronę www i fanpage na facebooku. Tam też będą informowani o warunkach oraz aktualnych cenach i dostępności terminów. Przy składaniu zamówienia klient będzie płacił przelewem (zaliczka 50% lub całość).

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: