6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP Z RĘKODZIEŁEM / UPOMINKI DIY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP Z RĘKODZIEŁEM / UPOMINKI DIY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 13.92.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

W ostatnim czasie wyroby rękodzielnicze zyskują na coraz większej popularności. Wiąże się to z ich specyfiką - upominki DIY cechują się solidnością wykonania, tworzeniem z naturalnych materiałów oraz charakterystycznym i unikalnym wyglądem. Z tego względu rękodzieło jest również bardzo opłacalnym źródłem dochodu.


Planujesz otwarcie własnego sklepu z rękodziełem? Skorzystaj ze wzoru biznesplanu, który możesz znaleźć na naszej stronie. Będzie dla Ciebie pomocą przy kompletowaniu dokumentacji aplikacyjnej o wnioski na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan, który Ci oferujemy, zawiera szczegółowo przygotowaną dokumentację, która pozwoli Ci łatwiej osiągnąć Twoje cele biznesowe. W pakiecie otrzymujesz m.in. opis projektu, harmonogram działań do momentu uzyskania pierwszej sprzedaży oraz przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się sprzedażą oraz wykonywaniem artykułów dekoracyjnych, upominków, wystroju wnętrz i innych. W ofercie znajdzie się szeroki zakres produktów takich jak: produkty haftowane, deski do krojenia stylizowane, komplety desek, wycięte ozdoby z hpl, melaminy lub MDF-u, poduszki z haftem, poduszki z kedra, poduszki dziecięce antyalergiczne, kocyki minky bez wypełnienia oraz z wypełnieniem watą silikonową, koce piknikowe, ochraniacze do łóżeczka dwustronne czy pościel.

Działalność będzie prowadzona w lokalu stacjonarnym, dzięki temu będę docierała do klientów na terenie całego powiatu oraz województwa. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, oraz w soboty od 10 do 13.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać, konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru oraz analiza rynku konkurencji,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy,
 • potencjalni odbiorcy,
 • sezonowość,
 • analiza SWOT,
 • analiza czynników potencjalnego ryzyka, które może przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: