Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP Z RĘKODZIEŁEM / UPOMINKI DIY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP Z RĘKODZIEŁEM / UPOMINKI DIY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 13.92.Z - Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W ostatnim czasie wyroby rękodzielnicze zyskują na coraz większej popularności. Wiąże się to z ich specyfiką - upominki DIY cechują się solidnością wykonania, tworzeniem z naturalnych materiałów oraz charakterystycznym i unikalnym wyglądem. Z tego względu rękodzieło jest również bardzo opłacalnym źródłem dochodu.


Planujesz otwarcie własnego sklepu z rękodziełem? Skorzystaj ze wzoru biznesplanu, który możesz znaleźć na naszej stronie. Będzie dla Ciebie pomocą przy kompletowaniu dokumentacji aplikacyjnej o wnioski na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan, który Ci oferujemy, zawiera szczegółowo przygotowaną dokumentację, która pozwoli Ci łatwiej osiągnąć Twoje cele biznesowe. W pakiecie otrzymujesz m.in. opis projektu, harmonogram działań do momentu uzyskania pierwszej sprzedaży oraz przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się sprzedażą oraz wykonywaniem artykułów dekoracyjnych, upominków, wystroju wnętrz i innych. W ofercie znajdzie się szeroki zakres produktów takich jak: produkty haftowane, deski do krojenia stylizowane, komplety desek, wycięte ozdoby z hpl, melaminy lub MDF-u, poduszki z haftem, poduszki z kedra, poduszki dziecięce antyalergiczne, kocyki minky bez wypełnienia oraz z wypełnieniem watą silikonową, koce piknikowe, ochraniacze do łóżeczka dwustronne czy pościel.

Działalność będzie prowadzona w lokalu stacjonarnym, dzięki temu będę docierała do klientów na terenie całego powiatu oraz województwa. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, oraz w soboty od 10 do 13.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać, konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru oraz analiza rynku konkurencji,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy,
 • potencjalni odbiorcy,
 • sezonowość,
 • analiza SWOT,
 • analiza czynników potencjalnego ryzyka, które może przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: