Gotowy, przykładowy biznesplan: STUDIA TATUAŻU

Gotowy, przykładowy biznesplan:
STUDIA TATUAŻU

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Tatuaże zaczynają być akceptowane przez społeczeństwo. Coraz większa część osób decyduje się na ozdobienie swojego ciała tatuażem. Samo pojęcie tatuażu stało się sztuką. Możemy zauważyć w internecie i portalach społecznościowych przepiękne projekty tatuaży. Jeżeli ktoś decyduje się na tatuaż, szuka najlepszych specjalistów ponieważ jest to ozdoba ciała, która zostaje z nami na całe życie. Nie chcemy by wykonał ją ktoś nieprofesjonalny.


Jeżeli myślisz o założeniu własnego studia tatuażu, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania. Przykładowy biznesplan napisany przez ekspertów zwiększy twoje szanse na uzyskanie dotacji. Każdy gotowy biznesplan spełnia wymagania dotyczące otrzymania potrzebnego dofinansowania.

Co zawiera biznesplan

Skompletowane przez nas dokumenty to m.in.: opis konkurencji, plan działań marketingowych i analiza słabych i mocnych stron działalności. Przygotowane one są w rzetelny sposób, zwiększają twoją szanse na powodzenie. Wystarczy je uzupełnić swoimi danymi i zanieść do swojego urzędu pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się wykonywaniem autorskich tatuaży jak i tych z projektów. W skład usługi również będzie wchodziło poprawianie tatuaży z innych salonów i usuwanie poprzednich. Studio będzie zajmowało się również dystrybucją specjalnych kosmetyków do pielęgnacji tatuaży.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Dane i informacje dotyczące wnioskodawcy
 2. Opis projektowanego przedsięwzięcia
  • krótkie uzasadnienie wyboru branży
  • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej
  • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej
  • planowane zatrudnienie pracowników
 3. Dane dotyczące rynku i konkurencji
  • charakterystyka potencjalnych klientów
  • opis konkurencji
  • plan działań marketingowych
 4. Analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia
 5. Kkalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 6. Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania
 7. Uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków wykazanych w załączniku nr 2 do wniosku o dofinansowanie
 8. Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: