Gotowy, przykładowy biznesplan: FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Zapotrzebowanie na firmy remontowo-budowlane stale rośnie. Wraz z wzrostem zakupów mieszkań i budową domów, poszukujemy dobrych ekip remontowo-budowlanych. Wolimy zapłacić dobrej ekipie remontowej i mieć gwarancję, że wszystko jest poprawnie zrobione. Remont nie należy do najprostszych rzeczy, dlatego decydujemy się na skorzystanie z pomocy fachowców.


Jeżeli wykonujesz usługi remontowo-budowlane, możesz uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie swojej firmy remontowo budowlanej. Jednym z potrzebnych dokumentów jest biznesplan który zwiększa nasze szanse na dofinansowanie. Jeżeli nigdy nie pisałeś biznesplanu, możesz skorzystać z udostępnionego wzoru gotowego biznesplanu. Ten biznesplan spełnia standardy wymagane w Urzędach Pracy i ułatwia uzyskanie potrzebnych dotacji.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy wzór biznesplanu zawiera takie dokumenty jak między innymi: opis projektowanego przedsięwzięcia, krótkie uzasadnienie wyboru branży, zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej.

Udostępnione dokumenty ułatwiają twoją aplikację o dofinansowanie. Uzupełnione wnioski i biznesplan wystarczy zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła usługi remontowo-budowlane. Zajęciem działalności będzie przede wszystkim remont zarówno kuchni, jak i łazienek i poddasza, a także montaż kafelek, podłóg oraz tynkowanie pomieszczeń. W ofercie firmy znajdzie się nie tylko obróbka otworów drzwiowych i okiennych, ale również montaż cokołów, tynkowanie ozdobne, a także wyrównywanie podłoża oraz układanie płytek ceramicznych. Wszystkie prace będą wykonywane w głównej mierze na dostarczonych przez konsumenta materiałach. Oferta działalności skierowana będzie przede wszystkim do osób fizycznych. Do 30% odbiorców oferty należeć będą podmioty gospodarcze. Zakres wykonywanych prac, jak również ustalenie projektu oraz harmonogramu prac będzie przeprowadzane razem z klientem. Rozpoczęcie świadczenia usług poprzedzi również dokonanie wyceny oraz przygotowanie listy materiałów niezbędnych do wykonywania wszystkich prac zawartych w ofercie firmy.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży,
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • planowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat prowadzenia działalności,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza swot,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Krakowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: