Gotowy, przykładowy biznesplan: FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Zapotrzebowanie na firmy remontowo-budowlane stale rośnie. Wraz z wzrostem zakupów mieszkań i budową domów, poszukujemy dobrych ekip remontowo-budowlanych. Wolimy zapłacić dobrej ekipie remontowej i mieć gwarancję, że wszystko jest poprawnie zrobione. Remont nie należy do najprostszych rzeczy, dlatego decydujemy się na skorzystanie z pomocy fachowców.


Jeżeli wykonujesz usługi remontowo-budowlane, możesz uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie swojej firmy remontowo budowlanej. Jednym z potrzebnych dokumentów jest biznesplan który zwiększa nasze szanse na dofinansowanie. Jeżeli nigdy nie pisałeś biznesplanu, możesz skorzystać z udostępnionego wzoru gotowego biznesplanu. Ten biznesplan spełnia standardy wymagane w Urzędach Pracy i ułatwia uzyskanie potrzebnych dotacji.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy wzór biznesplanu zawiera takie dokumenty jak między innymi: opis projektowanego przedsięwzięcia, krótkie uzasadnienie wyboru branży, zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej.

Udostępnione dokumenty ułatwiają twoją aplikację o dofinansowanie. Uzupełnione wnioski i biznesplan wystarczy zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła usługi remontowo-budowlane. Zajęciem działalności będzie przede wszystkim remont zarówno kuchni, jak i łazienek i poddasza, a także montaż kafelek, podłóg oraz tynkowanie pomieszczeń. W ofercie firmy znajdzie się nie tylko obróbka otworów drzwiowych i okiennych, ale również montaż cokołów, tynkowanie ozdobne, a także wyrównywanie podłoża oraz układanie płytek ceramicznych. Wszystkie prace będą wykonywane w głównej mierze na dostarczonych przez konsumenta materiałach. Oferta działalności skierowana będzie przede wszystkim do osób fizycznych. Do 30% odbiorców oferty należeć będą podmioty gospodarcze. Zakres wykonywanych prac, jak również ustalenie projektu oraz harmonogramu prac będzie przeprowadzane razem z klientem. Rozpoczęcie świadczenia usług poprzedzi również dokonanie wyceny oraz przygotowanie listy materiałów niezbędnych do wykonywania wszystkich prac zawartych w ofercie firmy.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży,
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • planowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat prowadzenia działalności,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza swot,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Krakowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: