6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Montaż podłóg

Gotowy biznesplan:
Montaż podłóg

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK do urzędu pracy (13 stron, 2 700 WYRAZÓW), BIZNESPLAN (30 stron, 6 400 WYRAZÓW)
PKD główne: 43.33.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy dokumenty na otwarcie działalności gospodarczej zajmującej się montażem podłóg. Ten wniosek oraz biznesplan pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Chrzanowie.

Co zawiera biznesplan:

MONTAŻ PODŁÓG

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan MONTAŻ PODŁÓG, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:WNIOSEK (13 stron, 2 700 WYRAZÓW)
  • BIZNESPLAN (30 stron, 6 400 WYRAZÓW)
  • Dokumenty zawierają:
    1. WNIOSEK
    DANE PERSONALNE WNIOSKODAWCYKWALIFIKACJE ZAWODOWE WNIOSKODAWCYOPIS PLANOWANEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJKalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródłaich finansowaniaSzczegółowa specyfikacja do poniesienia w ramach dofinansowaniaPrzewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczejZAŁĄCZNIKIZAŁĄCZNIK NR 1- Oświadczenie wnioskującegoZAŁĄCZNIK NR 2- Oświadczenie o stanie zadłużeniaZAŁĄCZNIK NR 3- Oświadczenie współmałżonkaZAŁĄCZNIK NR 4- Oświadczenie poręczycielaZAŁĄCZNIK NR 4a- Oświadczenie współmałżonka poręczycielaZAŁĄCZNIK NR 5- Oświadczenie bezrobotnego
    1. BIZNESPLAN
    Streszczenie projektu przedsięwzięcia.Ogólna charakterystyka przedsiębiorstwaCele działalności gospodarczejZasoby firmyLokalizacjaPlan strategiczny projektu.Analiza strategiczna metodą SWOT.Wybór i wdrożenie strategii.Opis usług - ofertaKwestie techniczneAnaliza marketingowaPrognoza kształtowania się popytu – analiza rynku.Charakterystyka potencjalnych klientów.Plan działań marketingowych.Plan organizacyjnyAnaliza finansowo – ekonomicznaŹródła finansowania inwestycjiRachunek wyników w zł.PodsumowanieWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.