6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: FIRMA SPRZĄTAJĄCA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FIRMA SPRZĄTAJĄCA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 81.21.Z, 81.29.Z, 96.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Firma sprzątająca wielu osobom kojarzy się z etatowymi sprzątaczkami. Jednak powstaje coraz więcej działalności świadczących usługi sprzątające, które wykorzystują do tego specjalistyczny sprzęt. Z outsourcingu firm sprzątających korzystają duże przedsiębiorstwa, wspólnoty mieszkaniowe oraz osoby prywatne.


Jeśli planujesz otworzyć firmę sprzątającą, z gotowym biznesplanem, który Ci oferujemy, jesteś w stanie samodzielnie skompletować odpowiednią dokumentację aplikacyjną. Na podstawie takiej dokumentacji możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan umożliwia Ci perspektywiczne spojrzenie na rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki niemu zabezpieczysz swoją firmę na wypadek trudności, które - jak w przypadku każdej działalności - prędzej czy później przychodzą. Jego opracowanie jest także konieczne przy wnioskowaniu o dotacje na prowadzenie biznesu.

W ramach gotowego pakietu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzi m.in. charakterystyka planowanego przedsięwzięcia, opis sposobu zarządzania oraz profesjonalna analiza SWOT.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim sprzątaniem budynków oraz obiektów. Wszystkie czynności będą wykonywane nie tylko wewnątrz budynków, ale również na zewnątrz.

W ofercie działalności znajdzie się zarówno sprzątanie prywatnych posesji i domów, niewielkich hal produkcyjnych oraz powierzchni biurowych, jak również odkurzanie i czyszczenie wykładzin, dywanów oraz podłóg.

Poza tym będą świadczone usługi takie jak: ścieranie kurzu, pranie dywanów, mebli tapicerowanych i wykładzin, mycie okien, a także czyszczenie luster oraz armatury łazienkowej, w tym wanien, umywalek, sedesów, prysznicy i bidetów. Dodatkowymi usługami wykonywanymi wyłącznie w okresie jesienno-zimowym będzie mycie elewacji oraz czyszczenie rynien.

Ze wszystkich usług będą mogły skorzystać firmy oraz osoby prywatne. Świadczenie usług oferowanych przez działalność będzie odbywać się bezpośrednio u klienta.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 1. Wniosek:
  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka planowanego przedsięwzięcia.
 2. Biznesplan:
  • informacja o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • cel i opis działalności gospodarczej,
  • potencjalny klient,
  • lokalizacja planowanej działalności gospodarczej,
  • sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą,
  • analiza SWOT,
  • wnioski z analizy SWOT,
  • kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków oraz uzasadnienie.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: