6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Firma sprzątająca

Gotowy biznesplan:
Firma sprzątająca

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (11 stron) i Biznesplan (17 stron, 5 300 wyrazów)
PKD główne: 81.21.Z, 81.29.Z, 96.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie firmy sprzątającej. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach.

Co zawiera biznesplan:

FIRMA SPRZĄTAJĄCA

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ SPRZĄTANIEM ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi sprzątania. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach.Działalność będzie polegała na świadczeniu usług sprzątających, w szczególności budynków i obiektów. Usługi te będą świadczone zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Oferta będzie skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych. Będą sprzątane: powierzchnie biurowe, niewielkie hale produkcyjne, prywatne posesje i domy. Będą wykonywane następujące usługi:odkurzanie i czyszczenie podłóg, wykładzin i dywanów; ścieranie kurzu; czyszczenie armatury łazienkowej (umywalki, wanny, prysznice, sedesy, bidety); czyszczenie luster; pranie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych; mycie okien. W okresie jesienno-zimowym również będą świadczone usługi: czyszczenie rynien, mycie elewacji. Usługa będzie wykonywana u klienta. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (11 stron)- Biznesplan (17 stron, 5 300 wyrazów) Dokumenty zawierają m.in.:
 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy:
 • charakterystyka planowanego przedsięwzięcia
  1. BIZNESPLAN:
 • informacja o wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • cel i opis działalności gospodarczej
 • klient planowanego przedsięwzięcia
 • lokalizacja planowanej działalności gospodarczej
 • sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą
 • analiza swot
 • wnioski z analizy swot
 • kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków oraz uzasadnienie
 •   WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.