Gotowy, przykładowy biznesplan: FIRMA SPRZĄTAJĄCA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FIRMA SPRZĄTAJĄCA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 81.21.Z - Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych,
81.29.Z - Pozostałe sprzątanie,
96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Firma sprzątająca wielu osobom kojarzy się z etatowymi sprzątaczkami. Jednak powstaje coraz więcej działalności świadczących usługi sprzątające, które wykorzystują do tego specjalistyczny sprzęt. Z outsourcingu firm sprzątających korzystają duże przedsiębiorstwa, wspólnoty mieszkaniowe oraz osoby prywatne.


Jeśli planujesz otworzyć firmę sprzątającą, z gotowym biznesplanem, który Ci oferujemy, jesteś w stanie samodzielnie skompletować odpowiednią dokumentację aplikacyjną. Na podstawie takiej dokumentacji możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan umożliwia Ci perspektywiczne spojrzenie na rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki niemu zabezpieczysz swoją firmę na wypadek trudności, które - jak w przypadku każdej działalności - prędzej czy później przychodzą. Jego opracowanie jest także konieczne przy wnioskowaniu o dotacje na prowadzenie biznesu.

W ramach gotowego pakietu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzi m.in. charakterystyka planowanego przedsięwzięcia, opis sposobu zarządzania oraz profesjonalna analiza SWOT.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim sprzątaniem budynków oraz obiektów. Wszystkie czynności będą wykonywane nie tylko wewnątrz budynków, ale również na zewnątrz.

W ofercie działalności znajdzie się zarówno sprzątanie prywatnych posesji i domów, niewielkich hal produkcyjnych oraz powierzchni biurowych, jak również odkurzanie i czyszczenie wykładzin, dywanów oraz podłóg.

Poza tym będą świadczone usługi takie jak: ścieranie kurzu, pranie dywanów, mebli tapicerowanych i wykładzin, mycie okien, a także czyszczenie luster oraz armatury łazienkowej, w tym wanien, umywalek, sedesów, prysznicy i bidetów. Dodatkowymi usługami wykonywanymi wyłącznie w okresie jesienno-zimowym będzie mycie elewacji oraz czyszczenie rynien.

Ze wszystkich usług będą mogły skorzystać firmy oraz osoby prywatne. Świadczenie usług oferowanych przez działalność będzie odbywać się bezpośrednio u klienta.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 1. Wniosek:
  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka planowanego przedsięwzięcia.
 2. Biznesplan:
  • informacja o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • cel i opis działalności gospodarczej,
  • potencjalny klient,
  • lokalizacja planowanej działalności gospodarczej,
  • sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą,
  • analiza SWOT,
  • wnioski z analizy SWOT,
  • kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków oraz uzasadnienie.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: