Gotowy, przykładowy biznesplan: USŁUGI SPRZĄTANIA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
USŁUGI SPRZĄTANIA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 81.21.Z - Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych,
81.22.Z - Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych,
81.29.Z - Pozostałe sprzątanie
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wiele przedsiębiorstw oraz osób prywatnych woli zlecić sprzątanie firmom prywatnym, które rzetelnie i profesjonalnie wykonują takie usługi. Specjalizujesz się w sprzątaniu biurowców oraz mieszkań i chciałbyś prowadzić własną działalność gospodarczą? Możesz otworzyć własny biznes, który będzie polegał na świadczeniu usług w tej dziedzinie.


Jeżeli chcesz założyć własną firmę, która będzie świadczyła usługi sprzątające, koniecznie skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie. Będzie on dla Ciebie pomocą przy składaniu wniosku aplikacyjnego o dofinansowanie.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz dokładnie sporządzoną dokumentację, która pozwoli Ci ubiegać się o dotacje w Urzędzie Pracy. W jej skład wchodzą m.in. opis planowanej działalności gospodarczej, charakterystyka potencjalnych klientów analiza SWOT.

Planowana działalność będzie polegała na prowadzeniu firmy sprzątającej. Główny filar działalności to: świadczenie usług sprzątających, w szczególności budynków i obiektów. Usługi te będą świadczone zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Oferta będzie skierowana zarówno do firm jak i osób prywatnych. Będą sprzątane: powierzchnie biurowe, niewielkie hale produkcyjne, prywatne posesje i domy. Działalność będzie nastawiona na świadczenie usług porządkowych prywatnych domów oraz mieszkań z nastawieniem w przyszłości na niewielkie przedsiębiorstwa typu: biura, siłownie.

Usługi sprzątające abonamentowe (długoterminowe), jednorazowe lub usługi sprzątające lokale poremontowe. Siedziba firmy będzie znajdowała się w miejscu zamieszkania. Usługi będą świadczone u klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności gospodarczej,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • zapotrzebowanie rynku na wskazany rodzaj działalności gospodarczej,
 • opis konkurencji,
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza SWOT,
 • specyfikacja wydatków,
 • uzasadnienie wydatków w ramach wnioskowanych środków,
 • przewidywane koszty i dochody wynikające z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej,
 • analiza przychodów,
 • analiza kosztów.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: