Gotowy, przykładowy biznesplan: KRAWCOWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
KRAWCOWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.51.Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach,
95.29.Z - Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Krawiectwo cieszy się wciąż dużą popularnością. Ubrania ze sklepów sieciowych nie różnią się zbyt wiele od siebie, a ludzie szukają oryginalnych propozycji. Poszukujemy również dobrych krawców w celu przeróbki naszych ulubionych ubrań. Korzystając z usług krawcowych mają gwarancję, że dostaną coś jedynego w swoim rodzaju. Pomoc krawcowej jest też nieoceniona, gdy mamy w głowie jakiś konkretny projekt np. sukni ślubnej. Wiemy, że dostaniemy wymarzoną suknię. Jeżeli zajmujesz się fachowo krawiectwem i masz doświadczenie, możesz postarać się o dofinansowanie na swoją własną firmę. W celu uzyskania funduszy na firmę, warto posiadać profesjonalnie napisany biznesplan. Jeżeli, napisanie biznesplanu wydaje się zbyt skomplikowane, możesz skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów. Posiadanie profesjonalnego biznesplanu przybliży Cię do realizacji planów o założeniu własnej firmy.

Co zawiera nasz biznesplan

Krawiectwo zdobywa na popularności, gdyż obecnie bardzo cenimy sobie oryginalność i poszukujemy idealnych ubrań. Ludzie wciąż poszukują dobrych krawcowych. Udostępniony na stronie przykładowy biznesplan zawiera między innymi: analizę marketingową, harmonogram rzeczowo-finansowy i analizę ograniczeń. Posiadanie wszystkich dokumentów aplikacyjnych w tym biznesplanu i wniosków ułatwi starania o dofinansowanie z projektu “czas na biznes”. Wraz z uzupełnionymi dokumentami będzie trzeba pójść do wybranego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie związana z pracami krawieckimi, a przede wszystkim z dopasowywaniem ubrań, skracaniem, szyciem miarowym, a także przeróbkami krawieckimi, Poza tym działalność będzie prowadziła własną pasmanterię zajmującą się sprzedażą odzieżowych wyrobów włókienniczych oraz wykończeniowych. Zakup takich wyrobów będzie możliwy nie tylko w stacjonarnym sklepie, ale również poprzez wszelkie portale aukcyjne, jak i ogłoszeniowe. Sprzedaż będzie odbywała się od godziny 8.00 do godziny 16.00.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • identyfikacja wnioskodawcy,
 • analiza marketingowa,
 • produkt,
 • klienci i rynek,
 • promocja,
 • główni konkurenci,
 • analiza ograniczeń,
 • potencjał wnioskodawcy,
 • opłacalność i efektywność ekonomiczna przedsięwzięcia,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • harmonogram rzeczowo-finansowy,
 • prognoza poziomu cen,
 • prognoza wielkości sprzedaży,
 • prognoza przychodów,
 • koszty,
 • prognoza finansowa,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Chrzanowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: