Gotowy, przykładowy biznesplan: FIRMY STOLARSKIEJ - MEBLE NA WYMIAR

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FIRMY STOLARSKIEJ - MEBLE NA WYMIAR

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 43.31.Z - Tynkowanie
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Obecnie pośród wielu sklepów sieciowych z meblami szukamy oryginalności i dobrej jakości. Niestety pomimo, że meble ze sklepów sieciowych są tańsze, nie mają one wystarczającej jakości. Wiele osób nie oszczędza wcale na meblach, gdyż wiedza, że muszą one posłużyć nam lata. Dlatego też, wielu z nich decyduje się na usługi stolarskie. Wolimy zapłacić więcej, ale mieć gwarancję doskonałej jakości.


Jeżeli zajmujesz się stolarstwem i jesteś fachowcem w swojej branży, możesz aplikować o dofinansowanie na start własnej działalności gospodarczej. W tym celu, warto jest posiadać gotowy biznesplan. Jeżeli brakuje Ci doświadczenia w tym temacie, możesz skorzystać z pomocy profesjonalistów. Gotowy wzór biznesplanu spełnia wymogi Urzędu Pracy dotyczące aplikacji o dofinansowanie.

Co zawiera nasz biznesplan:

Gotowy wzór biznesplanu zawiera takie dokumenty jak m.in.: analizę rynku konkurencji, plany zatrudnienia czy opis planowanego kierunku rozwoju firmy.

Skorzystanie z naszej pomocy ułatwi Ci proces aplikacji o otrzymanie dofinansowania. Skompletowane dokumenty czyli biznesplan i odpowiednie wnioski wystarczy tylko uzupełnić i złożyć do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w gotowym biznesplanie będzie wykonywała różnego rodzaju meble na wymiar. Firma będzie wykonywała biurka, szafy, komody oraz meble nie tylko pokojowe, ale również kuchennych i łazienkowych. Wszystkie meble będą wykonywane na wymiar według zamówienia klientów. Dodatkowym atutem firmy będzie wykonywanie specjalnych zleceń. Usługi będą świadczone zarówno firmom budowlanym, jak również osobom prywatnym i biurom projektowym. Oferta skierowana będzie przede wszystkim do osób fizycznych, jednak 30% odbiorców tej oferty stanowić będą podmioty gospodarcze.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • Informacje o wnioskodawcy
  Przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • Opis przedsięwzięcia
  Miejsce wykonywania działalności
 • Proponowana forma zabezpieczenia zwrotu dofinansowania
 • Cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • Analiza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru
 • Planowany kierunek rozwoju firmy
 • Plany zatrudnienia
 • Analiza rynku konkurencji
 • Opis działań marketingowych
 • Potencjalni dostawcy
 • Potencjalni odbiorcy
 • Czy popyt na produkt / usługę będzie podlegał sezonowym zmianom?
 • Analiza swot
 • Analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadki planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych.
 • Przewidywane koszty i efekty ekonomiczne wynikające z tytułu prowadzenia działalności
 • Planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: