Gotowy, przykładowy biznesplan: PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PROJEKTOWANIE OGRODÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 81.30.Z - Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Zatrudniamy najlepszych architektów, najlepsze ekipy remontowe wszystko po to aby wybudować piękne domy jednorodzinne. Możemy postawić najpiękniejszy dom, ale bez pięknego ogrodu będzie zawsze nam czegoś brakowało. Posiadanie ogrodu stało się ważnym elementem. Niestety większość z nas nie posiada takiej wiedzy, aby zaprojektować ogród, aby wyglądał on dobrze. W takich przypadkach musimy się zdać na pomoc profesjonalistów. Mamy wtedy gwarancję, że będziemy posiadali nasz wymarzony ogród.


Jeżeli zajmujesz się projektowaniem ogrodów, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej. Biznesplan jest jedną z podstaw przy uzyskaniu takiej dotacji. Jeżeli nie masz doświadczenia w pisaniu biznesplanów, możesz skorzystać z naszej fachowej pomocy. Przykładowy wzór biznesplanu spełnia standardy Urzędów Pracy i przybliży Cię do założenia swojego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W pakiecie przygotowanych dokumentów znajdziesz między innymi: analizę finansową, opis potencjalnego ryzyka i szczegółową specyfikację wydatków. Skompletowanie dokumentów jest teraz prostsze i szansę na uzyskanie potrzebnego dofinansowania staną się większe. Uzupełnione dokumenty wystarczy zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się zagospodarowaniem terenów zieleni. Firma będzie realizowała zlecenia według inwencji własnej i projektów oraż świadczyła usługi związanych z budowa, aranżacją, uttrzymaniem i przebudową terenów zielonych. Ponadto w skład usług wejdą następujące usługi i prace: projektowanie ogrodów, balkonów, tarasów, skwerów; zakładanie trawników i instalacji nawadniania.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • Dane osobowe wnioskodawcy
  • Podjęte przedsięwzięcia organizacyjne i inwestycyjne na rzecz planowanej działalności
  • Charakterystyka planowanej działalności wraz z uzasadnieniem jej wyboru
  • Rozpoznanie rynku (konkurencja, dostawcy, odbiorcy)
  • Potencjalne ryzyka, które mogą się przyczynić do upadku planowanej działalności wraz z propozycją działań zaradczych
  • Analiza finansowa
  • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania:
  • Szczegółowa specyfikacja wydatków w ramach wnioskowanych środków
  • Uzasadnienie niezbędności dokonania ww. zakupów w zamierzonej działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Brzezinach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: