Gotowy, przykładowy biznesplan: TYNKOWANIE / ROBOTY BUDOWLANE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
TYNKOWANIE / ROBOTY BUDOWLANE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 43.31.Z - Tynkowanie,
43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian,
43.34.Z - Malowanie i szklenie,
43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Rozwój budownictwa w Polsce wymusza konieczność powstawania firm świadczących usługi tynkarskie. Jest to biznes, który wymaga dużego nakładu pracy, ale jednocześnie może być bardzo dochodowy, ponieważ na rynku zaczyna brakować osób specjalizujących się w robotach budowlanych.


Jeżeli zamierzasz otworzyć firmę świadczącą usługi tynkowania, gotowy wzór biznesplanu pomoże Ci przygotować własną dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzone dokumenty, w których znajdziesz m.in. opis planowanego przedsięwzięcia, kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz rozeznanie rynku dotyczące planowanych zakupów.

Opisana w przykładowym biznesplanie firma będzie zajmowała się pracami związanymi z tynkowaniem ścian wewnętrznych w mieszkaniach oraz w budynkach mieszkalnych i biurowych. W ofercie działalności znajdzie się malowanie, tapetowanie i posadzkarstwo, a także inne prace wykończeniowe.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • ocena szansy powodzenia przedsięwzięcia,
 • analiza rynku dostawców,
 • analiza rynku odbiorców,
 • reklama,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • specyfikacja wydatków do poniesienia,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej,
 • rozeznanie rynku dotyczące planowanych zakupów.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bytomiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: