6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: TYNKOWANIE / ROBOTY BUDOWLANE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
TYNKOWANIE / ROBOTY BUDOWLANE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 43.31.Z, 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Rozwój budownictwa w Polsce wymusza konieczność powstawania firm świadczących usługi tynkarskie. Jest to biznes, który wymaga dużego nakładu pracy, ale jednocześnie może być bardzo dochodowy, ponieważ na rynku zaczyna brakować osób specjalizujących się w robotach budowlanych.


Jeżeli zamierzasz otworzyć firmę świadczącą usługi tynkowania, gotowy wzór biznesplanu pomoże Ci przygotować własną dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzone dokumenty, w których znajdziesz m.in. opis planowanego przedsięwzięcia, kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz rozeznanie rynku dotyczące planowanych zakupów.

Opisana w przykładowym biznesplanie firma będzie zajmowała się pracami związanymi z tynkowaniem ścian wewnętrznych w mieszkaniach oraz w budynkach mieszkalnych i biurowych. W ofercie działalności znajdzie się malowanie, tapetowanie i posadzkarstwo, a także inne prace wykończeniowe.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • ocena szansy powodzenia przedsięwzięcia,
 • analiza rynku dostawców,
 • analiza rynku odbiorców,
 • reklama,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • specyfikacja wydatków do poniesienia,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej,
 • rozeznanie rynku dotyczące planowanych zakupów.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bytomiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: